Biurka, stoły dla dzieci w różnym wieku

Pierwszym meblem, który wybierają rodzice dla nowonarodzonego członka rodziny jest oczywiście łóżeczko. Później przyjdzie czas na fotelik samochodowy, krzesełko do karmienia. Każdy odpowiedzialny rodzic chce zapewnić swojemu dziecku możliwie najlepsze warunki do rozwoju. Wybiega również w przyszłość, wyobrażając sobie jego pierwszy dzień w szkole, klasówkę, pracę domową i pierwsze biurko swojej pociechy. Wybierając biurko dla dziecka, należy mieć świadomość, że jest to mebel, przy którym będzie ono spędzało sporo czasu. Dlatego właśnie stworzyliśmy specjalną ofertę dedykowaną najmłodszym użytkownikom. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo biurka i stoły przeznaczone dla dzieci w różnym wieku.

Produkty 1-48 z 87

Strona
na stronę
 1. Biurko dziecięce Kocot-Meble BABYDREAMS
  Cena promocyjna 714,40 zł 580,81 zł Regular Price 752,00 zł
 2. Biurko dziecięce Kocot-Meble CLASSIC
  Cena promocyjna 777,10 zł 631,79 zł Regular Price 818,00 zł
 3. Biurko dziecięce Kocot-Meble TOMI
  Cena promocyjna 611,80 zł 497,40 zł Regular Price 644,00 zł
 4. Biurko Kocot-Meble VICTOR
  Cena promocyjna 787,55 zł 640,28 zł Regular Price 829,00 zł
 5. FREESSIA Green - Regulowane biurko dziecięce FunDesk
  Cena promocyjna 485,00 zł 394,31 zł Regular Price 567,00 zł

Produkty 1-48 z 87

Strona
na stronę
Proponujemy szeroki asortyment biurek firmy Fun Desk, które wręcz zapraszają do radosnego spędzenia czasu. Umożliwią zaaranżowanie przyjaznej przestrzeni do nauki i zabawy. Wykonane są z trwałych, łatwych w czyszczeniu i w pełni bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Dzięki atrakcyjnej kolorystyce stoły te, znajdujące się w ofercie naszego sklepu, wprawią najmłodszych w wyśmienity nastrój. Każdy z modeli jest nie tylko niezwykle wygodny, ale także atrakcyjny wizualnie.

Przygotowaliśmy również bogaty wybór biurek zaprojektowanych w nieco odmiennej stylistyce. Na szczególną uwagę zasługują produkty marki Halmar (np. PACO lub JULIA) - to drewniane biurka z regulowanym kątem nachylenia blatu oraz możliwością dopasowania jego wysokości do wzrostu dziecka, dzięki czemu ułatwiają utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Sprawdź naszą ofertę na halmar komody oraz komoda signal. Inni klienci szukali także: meble industrialne, ekskluzywne fotele do salonu i fotel signal.