Taborety

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo eleganckie i tanie taborety barowe wyposażone w miękkie siedziska tapicerowane ekoskórą oraz modele wykonane z wysokiej jakości drewnianej sklejki. Metalowe podstawy stanowią gwarancję trwałości i umożliwiają intensywne użytkowanie produktów przez wiele lat. Zróżnicowane parametry związane z wysokością i rozmiarem pozwalają dokonać wyboru spełniającego indywidualne oczekiwania każdego klienta. W przypadku poszczególnych modeli znajdujących się w asortymencie naszego sklepu istnieje możliwość zastosowania różnych wariantów kolorystycznych. Solidnie wykonane i estetyczne taborety stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia barów, kawiarni i cukierni, dlatego polecamy Państwa uwadze produkty uznanych marek (Nowy Styl, Signal), które cieszą się zasłużonym zaufaniem klientów.

Produkty 5

na stronę
  1. Taboret CHICO
    83,64 zł 68,00 zł
  2. Taboret PINACOLADA STOOL chrome
    Cena promocyjna 228,29 zł 185,60 zł Regular Price 285,36 zł
  3. Taboret RINGO
    Cena promocyjna 155,47 zł 126,40 zł Regular Price 194,34 zł

Produkty 5

na stronę
Wiele osób z pewną nostalgią wspomina dawne licealne i studenckie czasy. Czasy stołowania się w mlecznych barach oraz wizyt w lokalach serwujących zimne nóżki i stosunkowo tanie napoje, niekiedy procentowe. Estetyka takich miejsc pozostawiała wiele do życzenia, nie mówiąc już o jakimkolwiek komforcie. Obok wszechobecnych boazerii, kafelków i pokracznych stołów, nieodłącznym elementem wystroju były taborety. Banalnie proste, brzydkie i niewygodne. Zmieniły się czasy, realia i wymagania klientów, nadeszły nowe pokolenia. A taborety, jakimś cudem, pozostały. Niektórzy uznają je obecnie za jedne z najbardziej niedocenianych siedzisk i mają w tym sporo racji.

Obserwowane tendencje wskazują jednak, że taborety barowe wracają do łask i cieszą się coraz większą popularnością. Prostota konstrukcji połączona z nowoczesnym designem sprawiają, że stają się one interesującą alternatywą w aranżacji wnętrz o niewielkiej przestrzeni. Współczesne modele, ze względu na wykorzystywane do produkcji materiały, są lekkie i łatwe w utrzymaniu czystości. Funkcjonalne taborety o oryginalnym wzornictwie coraz częściej stają się elementami wystroju lokali gastronomicznych.