Taborety

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo eleganckie i tanie taborety barowe wyposażone w miękkie siedziska tapicerowane ekoskórą oraz modele wykonane z wysokiej jakości drewnianej sklejki. Metalowe podstawy stanowią gwarancję trwałości i umożliwiają intensywne użytkowanie produktów przez wiele lat. Zróżnicowane parametry związane z wysokością i rozmiarem pozwalają dokonać wyboru spełniającego indywidualne oczekiwania każdego klienta. W przypadku poszczególnych modeli znajdujących się w asortymencie naszego sklepu istnieje możliwość zastosowania różnych wariantów kolorystycznych. Solidnie wykonane i estetyczne taborety stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia barów, kawiarni i cukierni, dlatego polecamy Państwa uwadze produkty uznanych marek ( Nowy Styl, Signal ), które cieszą się zasłużonym zaufaniem klientów.

Produkty 4

na stronę

Produkty 4

na stronę
Wiele osób z pewną nostalgią wspomina dawne licealne i studenckie czasy. Czasy stołowania się w mlecznych barach oraz wizyt w lokalach serwujących zimne nóżki i stosunkowo tanie napoje, niekiedy procentowe. Estetyka takich miejsc pozostawiała wiele do życzenia, nie mówiąc już o jakimkolwiek komforcie. Obok wszechobecnych boazerii, kafelków i pokracznych stołów, nieodłącznym elementem wystroju były taborety. Banalnie proste, brzydkie i niewygodne. Zmieniły się czasy, realia i wymagania klientów, nadeszły nowe pokolenia. A taborety, jakimś cudem, pozostały. Niektórzy uznają je obecnie za jedne z najbardziej niedocenianych siedzisk i mają w tym sporo racji.

Obserwowane tendencje wskazują jednak, że taborety barowe wracają do łask i cieszą się coraz większą popularnością. Prostota konstrukcji połączona z nowoczesnym designem sprawiają, że stają się one interesującą alternatywą w aranżacji wnętrz o niewielkiej przestrzeni. Współczesne modele, ze względu na wykorzystywane do produkcji materiały, są lekkie i łatwe w utrzymaniu czystości. Funkcjonalne taborety o oryginalnym wzornictwie coraz częściej stają się elementami wystroju lokali gastronomicznych.