Taboret Nowy Styl, tylko styl czy coś więcej?

Obiecująca nazwa producenta zapowiada wiele. Czy tak faktycznie jest? Czy taboret w ogóle może mieć styl? Sprawdzamy! Taborety Nowy Styl w istocie są eleganckie, gustowne, dopracowane – to już wiele. Stanowią stylowe uzupełnienie aranżacji i dekorację wnętrza. Połączenie tapicerowanego siedziska i metalowych nóg to bez wątpienia elegancki duet, który można bez trudu dopasować zasadzie do większości przestrzeni. Przyjrzyjmy się jednak szczegółom.

Produkty 42

na stronę
  1. Taboret CHICO
    123,00 zł 100,00 zł netto

Produkty 42

na stronę

Nowy Styl taborety bez wad

Nieskomplikowana forma i prosta konstrukcja to zalety nie do przecenienia. Dzięki nim taborety Nowy Styl można łatwo wpisać w aranżację. I choć nie rzucają się w oczy, to zgrabnie uzupełniają wnętrze. Pasują do domów i mieszkań, biur, a także przestrzeni publicznej – barów czy kawiarni. Lekkie, a dzięki temu mobilne taborety będą zawsze tam, gdzie będziesz ich potrzebować.

Taboret tapicerowany – prosty wybór

Taboret tapicerowany Nowy Styl to świetna jakość i trwałość. Dopracowane detale i wysokiej jakości materiały w połączeniu ze sprawdzoną technologią, zapewniają niezawodność i długoletnie użytkowanie. Taboret spełni zróżnicowane oczekiwania – różne wysokości, rodzaj siedziska, kolory, bez trudu dopasujesz go do własnych preferencji. Te mniejsze uzupełnią niewielką kuchnię, mogą być składane jeden na drugim, większe nie dominując swoim stylem, uzupełnią przestrzeń przy niskich stolikach i zapewnią dużo wygody. Postaw na sprawdzone rozwiązania, postaw na taborety Nowy Styl!