Namioty wiszące

Namioty wiszące to sprawdzone rozwiązanie w domu, ogrodzie i na kempingu. Sprawdzą się podczas dziecięcych zabaw i pozwolą wygodnie przespać noc w lesie każdemu miłośnikowi dzikich przygód. Gdzie i jak można je wykorzystać? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Produkty 4

na stronę
  1. Namiot hamakowy - Crua Hybrid - Okazja
    Cena promocyjna 1 479,00 zł 1 202,44 zł Regular Price 1 512,00 zł
  2. Namiot wiszący Cacoon - SONGO
    Cena promocyjna 1 983,60 zł 1 612,68 zł Regular Price 2 088,00 zł
  3. Stojak do namiotów Cacoon - Tripod Steel
    Cena promocyjna 1 349,95 zł 1 097,52 zł Regular Price 1 421,00 zł

Produkty 4

na stronę

Namioty wiszące

Namioty turystyczne wiszące mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie nie można rozstawić tradycyjnego namiotu na ziemi. Sprawdzą się więc w podróży. Będą również praktycznym dodatkiem aranżacji ogrodowej, zastępując tradycyjny hamak. Namiot hamakowy można rozbić na ziemi lub powiesić – w zależności od tego, jak potrzebujesz go użyć. Wiszący namiot jednoosobowy może być również wykorzystywany w dziecięcym pokoju – na pewno będzie o wiele bardziej atrakcyjną formą, niż krzesło czy fotel.

Namioty turystyczne wiszące

Co jest istotne przy zakupie? Namiot hamakowy czy namiot turystyczny musi być bardzo solidny. Nasze namioty są komfortowe, wytrzymałe i świetnie się prezentują. Każdy namiot – gniazdo wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny o dużym udźwigu. Mają przemyślane systemy montażu i bez problemu poradzą sobie w trudnych warunkach pogodowych.