Stoły

Stoły i zestawy stołowe do jadalni oraz salonu

Stół jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia mieszkania. Trudno sobie wyobrazić dom, w którym by go zabrakło. To wyjątkowy mebel, przy którym nie tylko spożywa się codzienne posiłki, lecz również spotyka z rodziną lub przyjaciółmi, świętuje ważne chwile, przeżywa emocje. Idealny stół lub zestaw do jadalni powinien spełniać kilka podstawowych warunków: przede wszystkim musi być dostosowany do metrażu pomieszczenia, w którym się znajduje, uwzględniać liczbę domowników i ich potrzeby, a także charakteryzować się funkcjonalnością i odpowiednim wzornictwem, które będzie spójne z wystrojem i kolorystyką wnętrza.

Produkty 1-48 z 277

na stronę
 1. Stół Halmar BOSTON
  1 699,00 zł 1 381,30 zł
 2. Stół Halmar CAPITAL
  1 499,00 zł 1 218,70 zł
 3. Stół Halmar CARUZZO
  1 449,00 zł 1 178,05 zł
 4. Stół Halmar COLOMBO
  1 999,00 zł 1 625,20 zł
 5. Stół Halmar CORAL
  1 159,00 zł 942,28 zł
 6. Stół Halmar DOMUS
  1 828,00 zł 1 486,18 zł

Produkty 1-48 z 277

na stronę

Stoły okrągłe i rozkładane

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo zarówno designerskie stoły do jadalni z hartowanego szkła i chromowanej stali, jak i drewniane stoły o pięknie profilowanych podstawach, które doskonale sprawdzą się w klasycznych aranżacjach. Klientom poszukującym nowoczesnych i eleganckich rozwiązań polecamy modele marki Halmar, na przykład z kolekcji LORD lub ANTON, a także oryginalne i niezwykle efektowne stoły Signal z serii POLARIS i MORANO. W naszej ofercie znajdują się również solidnie wykonane, duże stoły rozkładane, które swoją stylistyką nawiązują do przełomu wieków XIX i XX (np. ANJELICA czy MARGO). Asortyment obejmuje też kompaktowe zestawy stołowe, które można z powodzeniem wykorzystywać nie tylko w prywatnych domach, ale i w lokalach gastronomicznych. Komplety MERTON lub PLAY są tego najlepszym przykładem.

Rozkładany stół drewniany

Zróżnicowana oferta umożliwia dokonanie wyboru idealnego mebla, który spełni wszystkie Państwa wymagania i będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Ważny jest też kształt stołu. Stoły okrągłe nadają się idealnie do widnej i przestronnej kuchni. Oferowane w naszym sklepie stoły i zestawy stołowe wyróżniają się nie tylko wysoką jakością i estetyką, lecz także bardzo przystępnymi cenami. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem oraz zachęcamy do skorzystania z aktualnie obowiązujących akcji promocyjnych. Przypominamy o możliwości negocjacji cen.