Huśtawki, kokony, fotele wiszące

Huśtawki ogrodowe to sposób na dodanie przestrzeni w ogrodzie wygody w najlepszym możliwym stylu. Próżno szukać ogrodowych leniuchów, którzy nie chcieliby pobujać się w ekstremalnie wygodnym i do tego szałowo stylowym kokonie. Znajdź w ofercie model dla siebie!

Fotel hamakowy z niewielkim daszkiem – łagodne bujanie, wygoda, miękkie, tapicerowane poduszki, a wszystko to ubrane w nowoczesność i doskonały styl. A może stylowa huśtawka – leżak hamakowy, z którą wypoczynek i relaks będzie mógł trwać bez końca? Lekkie, mobilne i komfortowe. Postawisz je dokładnie tam, gdzie masz w danym momencie ochotę. Wybierz meble, które wpiszą się w wizję aranżacji w twoim ogrodzie.

Produkty 16

na stronę

Produkty 16

na stronę

Huśtawki ogrodowe i wiszące fotele na taras

Możesz postawić również na nowoczesne fotele wiszące na taras. Modne i często wybierane kokony ogrodowe doskonale prezentują się w ogrodzie w każdym stylu. Przemyślane wzornictwo, innowacyjność i precyzja wykonania, która zapewni radość użytkową przez wiele kolejnych sezonów. Ich uniwersalne kolory harmonizują z aranżacją nowoczesną i klasyczną. Kokon ogrodowy szary z kolorowymi poduchami lub klasyczna biel z szarym tapicerowaniem – ty wybierasz. Miękkie, tapicerowane poduchy sprawiają, że kokony podwieszane na ogród to ultrawygodny wypoczynek. Piękny, pleciony z ecorattanu kosz dopasuje się do najbardziej wyszukanych aranżacji. Komponuje się z minimalistycznym ogrodem w nowoczesnym stylu, z klasycznym tarasem i zielenią, dopasuje się nawet do większego balkonu.

Kokony ogrodowe

Ecorattan świetnie radzi sobie ze zmiennymi warunkami pogodowymi – ciepłem, deszczem czy słońcem. Nie wymaga chowania w trakcie całego sezonu. Pleciony, w atrakcyjnych designersko wzorach, doda przestrzeni splendoru. Szybko schnie, łatwo się czyści – kokon ogrodowy ma same plusy, wypróbuj go sam! Sprawdź naszą ofertę na stolik rtv signal oraz halmar krzesła kuchenne. Inni klienci szukali także: fotele do salonu, krzesła kuchenne i stół z blatem szklanym.