Nawilżacze, oczyszczacze powietrza

To, czym na co dzień oddychamy, na duży wpływ na nasze samopoczucie. Mowa tu nie tylko przestrzeni na zewnątrz, ale także w domu lub biurze. Do środka również przedostają się szkodliwe drobiny, bakterie, alergeny, wirusy i roztocza, które następnie wdychamy. Właśnie z tego względu tak ważne jest, aby stosować oczyszczacze i nawilżacze powietrza: ewaporacyjne lub ultradźwiękowe.

Produkty 13

na stronę
 1. Nawilżacz powietrza CA-603 Clean Air Optima
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • PROMOCJA
  Nawilżacz powietrza CA-603 Clean Air Optima
  Cena promocyjna 580,00 zł 471,54 zł netto Regular Price 612,00 zł
 2. Nawilżacz powietrza CA-604B black Clean Air Optima
  • PROMOCJA
  • NEGOCJUJ CENĘ
  Nawilżacz powietrza CA-604B black Clean Air Optima
  Cena promocyjna 630,00 zł 512,20 zł netto Regular Price 666,00 zł
 3. Nawilżacz powietrza CA-604W white Clean Air Optima
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • PROMOCJA
  Nawilżacz powietrza CA-604W white Clean Air Optima
  Cena promocyjna 630,00 zł 512,20 zł netto Regular Price 666,00 zł
 4. Nawilżacz powietrza CA-605 Clean Air Optima
  • PROMOCJA
  • NEGOCJUJ CENĘ
  Nawilżacz powietrza CA-605 Clean Air Optima
  Cena promocyjna 653,00 zł 530,89 zł netto Regular Price 688,00 zł
 5. Oczyszczacz powietrza CA-506 Clean Air Optima z jonizatorem i lampą UV
  Cena promocyjna 1 010,00 zł 821,14 zł netto Regular Price 1 062,00 zł
 6. Oczyszczacz powietrza CA-508 Clean Air Optima z jonizatorem i lampą UV
  Cena promocyjna 1 166,00 zł 947,97 zł netto Regular Price 1 228,00 zł
 7. Oczyszczacz powietrza CA-509D Clean Air Optima
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • PROMOCJA
  • Darmowa dostawa
  Oczyszczacz powietrza CA-509D Clean Air Optima
  Cena promocyjna 1 519,00 zł 1 234,96 zł netto Regular Price 1 599,00 zł
 8. Oczyszczacz powietrza CA-803 Clean Air Optima
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
  • PROMOCJA
  Oczyszczacz powietrza CA-803 Clean Air Optima
  Cena promocyjna 1 564,00 zł 1 271,54 zł netto Regular Price 1 647,00 zł
 9. Oczyszczacz powietrza CA-807 Clean Air Optima
  • PROMOCJA
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
  Oczyszczacz powietrza CA-807 Clean Air Optima
  Cena promocyjna 1 945,00 zł 1 581,30 zł netto Regular Price 2 048,00 zł

Produkty 13

na stronę

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza

W ofercie ErgoExpert znajdziesz oba rodzaje urządzeń. Są odpowiednie do użycia zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Przy każdym z nich znajdziesz dodatkowe informacje, które ułatwią Ci wybór odpowiedniego rozwiązania.
Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza lub nawilżacz ?Nie dość, że oczyszczają to, czym oddychamy, to na dodatek prezentują się designersko. Dzięki temu można dopasować je do wystroju wnętrza w taki sposób, aby nie były widoczne i stanowiły element aranżacji pokoju bądź biura. Minimalistyczny design oczyszczacza powietrza w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim czy minimalistycznym to dodatkowy element dekoracyjny. Kolor dominujący biały czy czarny sprawia, że oczyszczacz powietrza doskonale sprawdzi się w pokoju dla dziecka. Wiele oczyszczaczy jest kompaktowych rozmiarów, więc zmieszczą się przy ścianie w pokoju lub na półce.
Wiele producentów oferuje kolorowe oczyszczacze i nawilżacze powietrza, aby zapewnić miły nastrój w pomieszczeniu. Dzięki temu można dopasować je do wystroju wnętrza w taki sposób, aby nie były widoczne i stanowiły element aranżacji pokoju bądź biura. Nawilżacz powietrza usuwa nieprzyjemne zapachy i ma kilka trybów działania. Można ustawić dany program dostosowany do pory dnia lub własnych preferencji. Można dostosować odpowiednie warunki do swoich preferencji. Odpowiedni przepływ powietrza i czyste powietrze wpływa na nasze samopoczucie nie tylko w domu, ale także w biurze. Szczególnie ważne jest, aby zadbać o jakość powietrza w pokoju dziecka.

Oczyszczacz powietrza i nawilżacz - odpowiedni stopień nawilżania wpływa na zdrowie

Nawilżone powietrze i wolne od drobnoustrojów zapewnia głęboki sen i pomaga w łagodzeniu objawów przeziębienia lub chorób dróg oddechowych np. w okresie jesienno zimowym. Jeśli szukasz oczyszczacz powietrza dla dziecka, które jest alergikiem, koniecznie sprawdź, jaką ma wydajność i skuteczność oczyszczania i jaki filtr HEPA posiada. System filtracji wyłapuje i zatrzymuje bakterie czy alergeny. Do domu wystarczy oczyszczacz powietrza, który posiada filtr oznaczony E12 LUB H13.
Przy wyborze oczyszczacza kieruj się jego parametrami i czy ma odpowiednie atesty. Odpowiednio nawilżone powietrze w przestrzeni biurowej wpływa na komfort pracy. Bowiem suche powietrze ma negatywne działanie na zdolność koncentracji pracowników. Oczyszczacze powietrza i nawilżacze mogą być sterowane za pomocą aplikacji mobilnej lub intuicyjnego panelu sterowania. Sterowanie powinno zostać objęte blokadą rodzicielską, aby nie zostały zmienione ustawienia.
Jeśli filtr powietrza zużył się, system poinformuje o wymianie na nowy. Oczyszczacze powietrza mają często wbudowany jonizator, który odpowiada za usuwanie kationów, które uniemożliwiają rozwój mikroorganizmów w pomieszczeniu.
Oczyszczacz powietrza przystosowany do usuwania wirusów, bakterii, kurzu, alergenów z dużych pomieszczeń często są wyposażone w lampę UV, która skutecznie usuwa mikroorganizmy.

Nawilżacze powietrza - ultradźwiękowe czy ewaporacyjne?

Przygotowaliśmy kilka rodzajów urządzeń. Modele ultradźwiękowe to wybór korzystny ze względu na niski pobór prądu oraz cichą pracę. Dlatego taki oczyszczacz sprawdzi się w pokoju dziecka.
Nawilżacze dostępne są w kilku designerskich odsłonach. Urządzenia ewaporacyjne nie dość, że są energooszczędne, to usuwają też drobniejsze zanieczyszczenia.

Czyste powietrze przy pomocy nawilżacza i oczyszczacza powietrza - produkty od Ergoexpert

Nasza firma nawiązuje relacje z klientami, aby dostarczyć im najlepszy produkt. Mając na uwadze dobro i zdrowie klientów, oferujemy wysokiej jakości produkty, które posiadają atesty i certyfikaty higieniczne. Nowoczesny design idzie w przez z funkcjonalnością. Jesteśmy świadomi, jak ważne jest zdrowie, stąd znajdziesz u nas popularne marki: Krupa Design, Clean Air Optima, które dostarczają rześkie powietrze. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz dodatkowe filtry. Zaopatrując się w zestaw filtrów, będziesz przygotowany na zmianę filtra.
Zadbaj o odpowiednio nawilżone powietrze w domu i w biurze. Zwróć uwagę, że w naszym sklepie można negocjować cenę a wiele produktów, można kupić z darmową dostawą.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies