Biurka z regulacją wysokości

Biurka z regulacją wysokości to najlepsze rozwiązanie tam, gdzie liczy się funkcjonalność i wygoda. Doskonałe do biur, w których z mebli korzystają osoby o różnym wzroście, świetne tam, gdzie wykonywana jest praca na stojąco. Ich unikalna konstrukcja pozwala tworzyć uniwersalne stanowiska pracy i wynosi komfort użytkowy na zupełnie nowy poziom.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości - poznaj ergonomiczne biurka przyszłości

Wysokość biurka pracowniczego ma kluczowe znaczenie dla komfortu i zdrowia. Źle dobrane biurko powoduje bóle kręgosłupa, karku, a co za tym idzie, obniża wygodę oraz wydajność pracy.

Nowoczesne biurka z regulacją wysokości to absolutny game changer w aranżacji przestrzeni biurowej. Biurko komputerowe z regulacją wysokości pozwala każdemu użytkownikowi dostosować wysokość blatu do indywidualnych potrzeb. Co więcej, tam gdzie stanowiska są rotacyjne, umożliwia dopasowanie wysokości do każdego pracownika, który przy nim usiądzie.

Praca na stojąco? Czemu nie!

Jeśli interesujesz się ergonomią i szeroko rozumianym zdrowiem w miejscu pracy, słyszałeś na pewno o pracy na stojąco. Jak pokazują badania, wielogodzinna pozycja siedząca szkodzi bardzo naszemu zdrowiu. Ale wielogodzinna pozycja stojąca również nie jest zdrowa. Jak więc „zjeść ciastko i mieć ciastko”?

Biurko z ręczną regulacją wysokości pozwala na błyskawiczną zmianę wysokości – to dosłownie kilka ruchów. Natomiast biurko z elektryczną regulacją wysokości to już prawdziwy Mercedes pośród biurek. Podniesienie lub obniżenie blatu za pomocą elektrycznego silnika, zajmuje dosłownie sekundy.

Dzięki temu każde biurko z regulacją wysokości blatu jest wprost idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz pracować zdrowo i zmieniać pozycję tak wiele razy w ciągu dnia, jak tylko masz ochotę.

Produkty 1-48 z 84

Strona
na stronę
 1. Biurko elektryczne Fighter Single Desk 140x70 cm beżowy blat
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • K O D   R A B A T O W Y
 2. Biurko elektryczne Fighter Single Desk 140x70 cm biały blat
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • K O D   R A B A T O W Y
 3. Biurko elektryczne Spacetronik SPE-O131BB Moris Eco 118x60 czarny stelaż/czarny blat
  • Darmowa dostawa
  • NEGOCJUJ CENĘ
 4. Biurko elektryczne Spacetronik SPE-O131BD Moris Eco 118x60 czarny stelaż/ciemny dąb blat
  • Darmowa dostawa
  • NEGOCJUJ CENĘ
 5. Biurko elektryczne Spacetronik SPE-O131BW Moris Eco 118x60 czarny stelaż/biały blat
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
 6. Biurko elektryczne Spacetronik SPE-O131GB Moris Eco 118x60 szary stelaż/czarny blat
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
 7. Biurko elektryczne Spacetronik SPE-O131GL Moris Eco 118x60 szary stelaż/jasny dąb blat
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
 8. Biurko elektryczne Spacetronik SPE-O131WD Moris Eco 118x60 biały stelaż/ciemny dąb blat - RABAT NIESPODZIANKA
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • PROMOCJA
  • Darmowa dostawa

Produkty 1-48 z 84

Strona
na stronę

Szukasz kompleksowej wygody? Regulowane biurko wyposaż w fotel ergonomiczny

Jeśli chcesz stworzyć idealne stanowisko pracy, przy którym każdy pracownik znajdzie wygodę i nie ma znaczenia, kto z niego korzysta i jakiego jest wzrostu, bo ergonomiczne meble biurowe dbają o to, aby były uniwersalne dla wszystkich, dobrze trafiłeś.

Wyposaż biurka z regulacją wysokości w ergonomiczne krzesła biurowe. Fotel ergonomiczny jest regulowany na wielu płaszczyznach. Począwszy od wysokości, przez stopień odchylenia oparcia, podporę w lędźwiowym odcinku kręgosłupa, podłokietniki, aż po zagłówek. Liczba możliwych modyfikacji ustawień jest tak duża, że dobre ergonomiczne krzesło biurowe spełni oczekiwania absolutnie każdego użytkownika.

Jak działa biurko komputerowe z regulacją wysokości?

Metoda regulacji może być manualna - wówczas biurko z regulacją wysokości blatu ustawia się ręcznie. Mechanizm jest przystosowany do tego, aby proces przebiegał sprawnie i bez użycia siły. Każdy użytkownik z powodzeniem więc da sobie z tym radę. Druga opcja to elektryczna regulacja. W tym wariancie biurko z elektryczną regulacją wysokości wyposażone jest silnikowy system podnoszenia.

Takie nowoczesne biurko wyposażone jest w panel sterowania. Zmiana wysokości polega na naciśnięciu przycisku. Zakres w regulowanych biurkach jest uzależniony od modelu, ale z reguły wpisuje się w potrzeby ustawień zarówno dla pozycji siedzącej, jak i stojącej.

Biurka z regulacją wysokości - innowacja w każdym calu

Biurka komputerowe z regulacją wysokości są przemyślane w absolutnie każdym aspekcie.

Te innowacyjne meble mają udźwig nawet do 150 kg. Konstrukcja wsparta jest rozwiązaniami, które dbają o bezpieczeństwo – biurko posiada na przykład blokadę przypadkowej zmiany wysokości. Panel sterujący może być zamontowany zarówno z prawej, jak i lewej strony blatu – sprawdza się zatem w każdym ustawieniu i będzie tak samo wygodne dla osób praworęcznych i leworęcznych.

Ma także szereg funkcjonalnych udogodnień – przelotki na kable w blacie i korytko na kable pod blatem, które pozwalają zachować estetyczny ład wokół, system synchronizacji, który dba o to, aby podnoszenie kolumn odbywało się zawsze synchronicznie, a dzięki temu stanowisko pracy nie musi być oczyszczane przed manewrem zmiany wysokości.

A może elektrycznie regulowane biurko mobilne?

Dobrej jakości biurka z regulacją wysokości możesz dostosowywać do swoich potrzeb, tworząc meble na miarę.

W większości modeli biurko z regulacją wysokości blatu ma możliwość zamontowania obrotowych kółek z hamulcami. Wówczas mebel jest nie tylko w pełni dopasowany do użytkownika, ale stanowisko pracy jest także w pełni mobilne. Ponadto, jeśli masz taką potrzebę, można w biurku zamontować (na etapie zamawiania) zestaw do regulacji kąta nachylenia blatu.

Możliwości biurka z elektryczną regulacją wysokości – jak widać – są nieograniczone.

Regulowane biurka – sprawdź ich design

Opisane walory tej grupy mebli wcale nie wyczerpują jeszcze listy ich zalet. Biurka komputerowe z regulacją wysokości są dostępne w takiej samej gamie kolorów, jak inne meble. Bez trudu więc dobierzesz wybarwienie do aranżacji.

Wybór modeli spełni natomiast absolutnie każde wymagania: biurka regulowane elektrycznie dwunożne o różnych szerokościach stelaża – a więc i różnych wielkościach blatu, zgrabne biurka regulowane jednonożne, regulowane biurka ścienne czy narożne.