Zestawy mebli FunDesk

Ergonomiczne biurko dziecięce i krzesełko dziecięce z regulacją wysokości to zdrowa sylwetka i gwarancja wygody. Zestawy mebli FunDesk to propozycja dla tych, którzy nie uznają półśrodków. Oferta tego producenta skupia się na ergonomii, wygodzie, zdrowiu, doskonałej jakości i wykonaniu mebli z najlepszych materiałów, a do tego, dokłada dużą szczyptę świetnego stylu w nowoczesnej nucie. Wybierając zestaw mebli dziecięcych zyskujesz pewność, że twoje dziecko będzie miało zdrowe, komfortowe warunki do nauki, a jego pokój będzie prezentował się wspaniale! Zajrzyj do oferty: fotel ergonomiczny z regulacją wysokości w zestawie z regulowanym biurkiem, dobierz do tego preferowane akcesoria – umebluj pokój tak, jak potrzebujesz.

Produkty 1-48 z 53

Strona
na stronę
  1. Sorpresa Blue - Ergonomiczne, regulowane biurko dziecięce + krzesełko FunDesk
    Cena promocyjna 339,00 zł 275,61 zł Regular Price 480,00 zł
  2. Sorpresa Grey - Ergonomiczne, regulowane biurko dziecięce + krzesełko FunDesk
    Cena promocyjna 339,00 zł 275,61 zł Regular Price 480,00 zł
  3. Sorpresa Pink - Ergonomiczne, regulowane biurko dziecięce + krzesełko FunDesk
    Cena promocyjna 339,00 zł 275,61 zł Regular Price 480,00 zł

Produkty 1-48 z 53

Strona
na stronę
Zestawy mebli FunDesk to propozycja dla tych, którzy doceniają perfekcję wykonania i świetne pomysły. Coroczna zmiana mebli do nauki na większe to kosztowna inwestycja. Dlatego biurka dziecięce FunDesk są w pełni regulowane, możesz zmieniać nie tylko wysokość całego biurka, ale również kąt nachylenia blatu – praca przy takim biurku to czysta przyjemność i nie musisz więcej zmieniać biurka! Krzesełko dziecięce z regulacją wysokości rośnie wraz z małym człowiekiem, umożliwiając pełne dostosowanie do wzrostu dziecka. Ergonomiczne zestawy mebli FunDesk to zdecydowanie najlepszy wybór!
Biurko dziecięce z krzesełkiem w nowym wymiarze jakości. Bogata oferta wzorów i żywych, intensywnych kolorów, innowacyjny i ciekawy styl, który uwielbiają dzieciaki. Pełne dopasowanie do preferencji i jeden zakup na wiele lat – można chcieć więcej?

FunDesk - meble dla ciebie!