Meble z technorattanu

Idealny zestaw mebli ogrodowych nie istnieje? Zmienicie zdanie, gdy poznacie technorattan. To tworzywo stworzone do produkcji kanap, krzeseł i foteli służących do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ich siła tkwi nie tylko w wytrzymałości, ale także nowoczesnym wyglądzie. Materiał świetnie imituje wiklinę, a do tego dostępny jest zarówno w ciemnej, jak i jasnej wersji kolorystycznej. Dopasowanie mebli do własnych potrzeb nie będzie stanowiło problemu – z wyjątkiem podjęcia decyzji, które z nich mają zagościć w ogrodzie: przygotowana przez nas oferta jest naprawdę szeroka!

Produkty 1-48 z 135

Strona
na stronę
 1. Krzesło ogrodowe HALMAR MIDAS
  • NEGOCJUJ CENĘ
 2. Krzesło ogrodowe Bello Giardino MODICO brąz melanż
  Cena promocyjna 679,00 zł 552,03 zł netto Regular Price 699,00 zł
 3. Leżanka obrotowa Bello Giardino TWIST szary
  Cena promocyjna 1 249,00 zł 1 015,45 zł netto Regular Price 1 299,00 zł
 4. Leżanki ogrodowe SUCCESSO (zestaw) biały
  Cena promocyjna 2 499,00 zł 2 031,71 zł netto Regular Price 2 599,00 zł
 5. Leżanki ogrodowe SUCCESSO (zestaw) ciemny brąz
  Cena promocyjna 2 499,00 zł 2 031,71 zł netto Regular Price 2 599,00 zł
 6. Leżanki ogrodowe SUCCESSO (zestaw) szary szczotkowany
  Cena promocyjna 2 499,00 zł 2 031,71 zł netto Regular Price 2 599,00 zł

Produkty 1-48 z 135

Strona
na stronę

Zestaw mebli technorattanowych na taras

Dajemy Wam możliwość przeprowadzenia wygodnych zakupów: w zależności od potrzeb oraz przestrzeni, jaką dysponujecie, możecie zdecydować się na pojedyncze krzesła i fotele lub całe zestawy mebli. Proponujemy stylowe krzesła na taras wykonane zarówno z naturalnego rattanu, jak i jego wytrzymalszej odmiany – technorattanu. Dostępne są w dwóch stylach: klasycznym oraz nowoczesnym. Prosta konstrukcja świetnie komponuje się z zielenią ogrodu.

Miłośnikom wypoczynku na świeżym powietrzu polecamy fotele oraz kanapy na taras wykonane z rekomendowanego przez nas tworzywa. Są to dodatki o niezwykle stylowym wykończeniu, zapewniające wypoczynek w pełnym komforcie. Do wyboru oddajemy wersje dwu- oraz trzyosobowe. Dzięki modułowej konstrukcji kanapy można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób wspólne siedzisko lub rozdzielać, wyodrębniając poszczególne strefy do siedzenia. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie stylowego zestawu, na który złożą się zarówno fotele i krzesła, jak i kanapy!

Fotel technorattanowy - ogrodowy dodatek idealny!

Meble tarasowe, które czekają w naszej ofercie, zachwycą wszystkich miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na pojedyncze krzesło, jedną kanapę lub cały zestaw wypoczynkowy – gwarantujemy, że sposób spędzania wolnego czasu w ogrodzie lub na tarasie zmieni się diametralnie! Zachęcamy do poznania pełnej oferty!