Meble z technorattanu

Idealny zestaw mebli ogrodowych nie istnieje? Zmienicie zdanie, gdy poznacie technorattan. To tworzywo stworzone do produkcji kanap, krzeseł i foteli służących do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ich siła tkwi nie tylko w wytrzymałości, ale także nowoczesnym wyglądzie. Materiał świetnie imituje wiklinę, a do tego dostępny jest zarówno w ciemnej, jak i jasnej wersji kolorystycznej. Dopasowanie mebli do własnych potrzeb nie będzie stanowiło problemu – z wyjątkiem podjęcia decyzji, które z nich mają zagościć w ogrodzie: przygotowana przez nas oferta jest naprawdę szeroka!

Produkty 1-48 z 132

Strona
na stronę
 1. Fotel ogrodowy HALMAR GARDENA 1S
  Cena promocyjna 599,00 zł 486,99 zł Regular Price 663,00 zł
 2. Fotel ogrodowy podwójny HALMAR GARDENA 2S
  Cena promocyjna 1 199,00 zł 974,80 zł Regular Price 1 279,00 zł
 3. Krzesło HALMAR K336 rattan naturalny
  Cena promocyjna 499,00 zł 405,69 zł Regular Price 566,00 zł
 4. Krzesło HALMAR K400 rattan
  Cena promocyjna 449,00 zł 365,04 zł Regular Price 489,00 zł

Produkty 1-48 z 132

Strona
na stronę

Zestaw mebli technorattanowych na taras

Dajemy Wam możliwość przeprowadzenia wygodnych zakupów: w zależności od potrzeb oraz przestrzeni, jaką dysponujecie, możecie zdecydować się na pojedyncze krzesła i fotele lub całe zestawy mebli. Proponujemy stylowe krzesła na taras wykonane zarówno z naturalnego rattanu, jak i jego wytrzymalszej odmiany – technorattanu. Dostępne są w dwóch stylach: klasycznym oraz nowoczesnym. Prosta konstrukcja świetnie komponuje się z zielenią ogrodu.

Miłośnikom wypoczynku na świeżym powietrzu polecamy fotele oraz kanapy na taras wykonane z rekomendowanego przez nas tworzywa. Są to dodatki o niezwykle stylowym wykończeniu, zapewniające wypoczynek w pełnym komforcie. Do wyboru oddajemy wersje dwu- oraz trzyosobowe. Dzięki modułowej konstrukcji kanapy można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób wspólne siedzisko lub rozdzielać, wyodrębniając poszczególne strefy do siedzenia. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie stylowego zestawu, na który złożą się zarówno fotele i krzesła, jak i kanapy!

Fotel technorattanowy - ogrodowy dodatek idealny!

Meble tarasowe, które czekają w naszej ofercie, zachwycą wszystkich miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na pojedyncze krzesło, jedną kanapę lub cały zestaw wypoczynkowy – gwarantujemy, że sposób spędzania wolnego czasu w ogrodzie lub na tarasie zmieni się diametralnie! Zachęcamy do poznania pełnej oferty!