Fotele z podnóżkiem

Poszukujesz ergonomicznego mebla, który zapewni Ci komfort i wygodę? Koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Oferujemy szeroki wybór foteli z wysuwanymi podnóżkami.

Modne wyposażenie wnętrz - fotele z podnóżkami

Każdy z modeli wyróżnia nowoczesny design. Wysuwana konstrukcja znacznie podnosi nie tylko walory użytkowe produktu, ale i ergonomię. Dowolna regulacja siedziska sprawia, że chętnie wybierane jest przez wszystkie osoby, które dużo czasu spędzają przy biurku. Oferowane przez nas uszaki z powodzeniem stosowane są w biurach, domowych gabinetach oraz pokojach młodzieży czy studentów.

Produkty 8

na stronę

Produkty 8

na stronę

Fotele uszaki z podnóżkami - idealny duet do Twojego gabinetu

Klasyczny uszak pozwala cieszyć się komfortową pracą przez wiele godzin. Ponadto, rozwiązanie to umożliwia relaks. Na co dzień pełni on bowiem praktyczną funkcję tradycyjnego siedziska, natomiast po wysunięciu dodatkowego elementu zamienia się we wspaniały, komfortowy i bardzo wygodny mebel – wprost stworzony do odpoczynku.

Ergonomiczne fotele z wysuwanymi podnóżkami

Obrotowe siedzisko, regulowana wysokość, mechanizm TILT oraz funkcjonalne kółka to tylko kilka z wielu atrakcyjnych cech oferowanych przez nas produktów. Ponadto, niektóre z uszaków posiadają również mechanizm Multiblock oraz regulację odcinka lędźwiowego. Ponadto, każdy z nich wykonany został z trwałych i solidnych materiałów. Kupno takiego modelu to zatem nie zwykły wydatek, ale inwestycja w przyszłość. Odpowiednio zadbany będzie służyć nawet długie lata. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies