Dostawa i płatności

Dostawa

Różnorodność asortymentu w sklepie wpływa na zróżnicowanie kosztów wysyłki, ponieważ jest on uzależniony od wagi i rozmiarów zamawianego towaru. Każda z firm kurierskich posiada własne przeliczniki tzw. przesyłki standardowej. Korzystamy z usług firm DPD, DHL, Pocztex, Fedex, GLS wybierając usługę optymalną pod względem kosztów i czasu dostawy. Istnieją również produkty (np. firmy CookKing) mające indywidualną wycenę kosztów wysyłki.

Dostawa dla przesyłek standardowych:

Przy zakupie pojedynczego produktu:

  • bezpłatna - dla produktu, którego wartość jednostkowa przekracza 700 zł brutto przy płatności przelewem bankowym lub PayU
  • 25 zł - dla produktu poniżej wartości 700 zł brutto przy płatności przelewem bankowym lub PayU
  • 50 zł - dla wszystkich produktów przy płatności za pobraniem

Przy zakupie większej ilości niż jeden produkt koszt dostawy (dotyczy danego zamówienia):

  • przy płatności przelewem bankowym lub PayU - 25 zł/pierwsza sztuka, 19 zł/każda następna
  • przy płatności za pobraniem - 50 zł/pierwsza sztuka, 40 zł/każda następna

W przypadku chęci zamówienia produktu / produktów w większej ilości ostateczny koszt wysyłki nasz zespół ustali i niezwłocznie prześle w odpowiedzi na Państwa zapytanie. Gwarantujemy najniższy koszt dostawy. Sprawdź!

Dostarczenie towaru realizowane własnym transportem, transportem producenta lub firmą kurierską, w zależności od miejsca dostawy i rodzaju produktu. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Realizujemy zamówienia na terenie Polski. Zamówienia realizowane za granicami Polski wymagają indywidualnych ustaleń.

Ekspresowa wysyłka w ciągu 24-48H (dla zamówień złożonych i potwierdzonych do godz. 13.00).

Informacja e-mailowa o numerze przesyłki oraz przewidywanym terminie doręczenia. Kurierzy doręczają przesyłki w dni robocze w godzinach 9.00-16.00, podaj najlepszy dla Ciebie adres dostawy składając zamówienie. Dostawa kurierska nie gwarantuje wniesienia produktu.

Po odebraniu przesyłki, prosimy sprawdzić dokładnie paczkę, jeśli jest ona uszkodzona mechanicznie proszę otworzyć paczkę w obecności kuriera. Jeżeli zawartość jest uszkodzona należy sporządzić protokół szkody.

Fotele obrotowe dostarczane są w formie częściowo zdemontowanej, do samodzielnego montażu.

Płatności

1. Płatności za zamówienia realizujemy przelewem bezpośrednim na konto ErgoExpert w ciągu 3 dni roboczych od daty dokonania zamówienia. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia. Dane do przelewu bankowego prześlemy w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Dane do przelewu:
konto: PKO Bank Polski
48 1020 1185 0000 4902 0190 7443

Dane firmy:
ErgoExpert S.C.
ul. Bolesława Śmiałego 22
02-496 Warszawa

2. Możliwa jest również płatność za pobraniem, płacisz kurierowi przy odbiorze towaru. Koszty dostawy pokrywa klient.
Produkty niektórych firmy - płatność tylko przelewem lub kartą, gdyż są zawsze dostarczane transportem fabrycznym przez producenta. Informacja o dostępnych formach płatności umieszczona jest na karcie każdego produktu.

3. Poprzez system płatności on-line PayU, nad bezpieczeństwem operacji czuwa serwis PayU S.A., który jest jednym z największych serwisów zajmujących się obsługą płatności on-line. Możesz zapłacić kartą kredytową, wybrać bank, w którym posiadasz konto lub zdecydować się na płatność w systemie ratalnym. W ramach płatności PayU dostępny jest również system płatności odroczonych "PayPo Płacę później z PayU" (informacje na temat tej formy dokonywania zakupów dostępne są tutaj).

4. Możliwa jest również płatność gotówkowa przy odbiorze osobistym towaru z naszego biura w Warszawie. W tym wypadku konieczne jest wcześniejsze ustalenie – potwierdzone mailem. Ta forma odbioru produktu i zapłaty za niego jest możliwa w przypadku niektórych towarów.

Klienci instytucjonalni oraz indywidualni dokonujący zakupu wielokrotnego, mogą negocjować terminy płatności.

Nasza firma wystawia faktury VAT.

Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies