Dostawa i płatności

Dostawa

Dostawa dla przesyłek standardowych:

  • bezpłatna - dla pierwszego zamówionego produktu, którego wartość jednostkowa przekracza 500 zł brutto przy płatności przelewem bezpośrednim
  • 19 zł - dla zamówień poniżej wartości 500 zł brutto przy płatności przelewem bezpośrednim
  • 24 zł - dla zamówień poniżej wartości 500 zł brutto przy płatności PayU
  • 30 zł - dla wszystkich zamówień przy płatności za pobraniem

Przy zakupie większej ilości niż jeden produkt koszt dostawy:

  • przy płatności na konto - 19 zł/pierwsza sztuka, 17 zł/każda następna
  • przy płatności PayU - 24 zł/pierwsza sztuka, 20 zł/każda następna
  • za pobraniem - 30 zł/pierwsza sztuka, 20 zł/każda następna

Uwaga! Dostawa przesyłek niestandardowych:

Drodzy Klienci koszt dostawy: bezpłatna, 19 zł, 24 zł, 30 zł dotyczy przesyłek standardowych.

Większość oferowanych produktów przez sklep ErgoExpert posiada standardowy wymiar przesyłki. Przesyłki standardowe stanowią ponad 90% oferowanych przez nas produktów.
Za przesyłkę standardową uważa się: 1 karton / 1 paczka , do 30 kg wagi, suma wymiarów nie może przekroczyć 220 cm, a najdłuższy bok 120 cm.

W przypadku zamówienia produktów o niestandardowych wymiarach ostateczny koszt przesyłki nasz zespół ustali i niezwłocznie prześle w odpowiedzi na Państwa zapytanie lub zamówienie. Gwarantujemy najniższy koszt dostawy. Sprawdź!

Produkty firmy SVENBOX, POLASZEK, BELLO GIARDINO, HUZARO, BAKPOL - płatność tylko przelewem lub kartą, gdyż są zawsze dostarczane transportem fabrycznym przez producenta.

Dostarczenie towaru realizowane własnym transportem, transportem producenta lub firmą kurierską, w zależności od miejsca dostawy i rodzaju produktu. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Realizujemy zamówienia na terenie Polski. Zamówienia realizowane za granicami Polski wymagają indywidualnych ustaleń.

Ekspresowa wysyłka w ciągu 24-48H (dla zamówień złożonych i potwierdzonych do godz. 13.00).

Informacja e-mailowa o numerze przesyłki oraz przewidywanym terminie doręczenia. Kurierzy doręczają przesyłki w dni robocze w godzinach 9.00-17.00, podaj najlepszy dla Ciebie adres dostawy składając zamówienie. Dostawa kurierska nie gwarantuje wniesienia produktu.

Po odebraniu przesyłki, prosimy sprawdzić dokładnie paczkę, jeśli jest ona uszkodzona mechanicznie proszę otworzyć paczkę w obecności kuriera. Jeżeli zawartość jest uszkodzona należy spisać z kurierem protokół szkody, koniecznie zachowując 1 egzemplarz.

Fotele obrotowe dostarczane są w formie częściowo zdemontowanej, do samodzielnego montażu. Samodzielny montaż przebiega w prosty sposób, który polega na złączeniu amortyzatora z krzyżakiem oraz nałożeniu na niego siedziska. Montaż nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi.

Płatności

1. Płatności za zamówienia realizujemy przelewem bezpośrednim na konto ErgoExpert w ciągu 3 dni roboczych od daty dokonania zamówienia. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia. Dane do przelewu bankowego prześlemy w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Dane do przelewu:
konto: PKO Bank Polski
48 1020 1185 0000 4902 0190 7443

Dane firmy:
ErgoExpert S.C.
ul. Bolesława Śmiałego 22
02-496 Warszawa

2. Możliwa jest również płatność za pobraniem, płacisz kurierowi przy odbiorze towaru. Koszty dostawy pokrywa klient.

3. Poprzez system płatności on-line PayU, nad bezpieczeństwem operacji czuwa serwis PayU S.A., który jest największym serwisem zajmującym się obsługą płatności on-line. Możesz zapłacić kartą kredytową, wybrać bank, w którym posiadasz konto lub zdecydować się na płatność w systemie ratalnym.

4. Możliwa jest również płatność gotówkowa przy odbiorze osobistym towaru z naszego biura w Warszawie. W tym wypadku konieczne jest wcześniejsze ustalenie – potwierdzone mailem. Ta forma odbioru produktu i zapłaty za niego jest możliwa w przypadku niektórych towarów.

Klienci instytucjonalni oraz indywidualni dokonujący zakupu wielokrotnego, mogą negocjować terminy płatności.

Nasza firma wystawia faktury VAT.