Regały

Regały pokojowe są nieodzownym elementem wystroju każdego wnętrza. Trudno bez nich pomieścić wszystko to, co chcemy ukryć, trudno zorganizować bez nich przestrzeń. Ponadto, stanowią również istotny element aranżacji.

Produkty 24

na stronę
 1. Regał SIGNAL MATIS A
  269,00 zł 218,70 zł netto
 2. Regał SIGNAL OLSEN A
  359,00 zł 291,87 zł netto
 3. Regał SIGNAL TABLO R5 - LOFT
  Cena promocyjna 436,00 zł 354,47 zł netto Regular Price 459,00 zł
 4. Regał SIGNAL TIPI dąb wotan/czarny 136x80
  Cena promocyjna 654,00 zł 531,71 zł netto Regular Price 689,00 zł

Produkty 24

na stronę

Nowoczesne regały do salonu

Projektowane w wielu różnorodnych stylach – z myślą o różnej funkcjonalności i o uniwersalnym dopasowaniu do potrzeb użytkowych klientów.

Regały otwarte sprawdzają się na książki, zdjęcia, elementy dekoracyjne i ekspozycję, której nie chcemy ukrywać i która stanowi dodatkową ozdobę wnętrza. Ich minimalistyczna forma doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje. Wyglądają bardzo delikatnie, nie stwarzają wizualnie wrażenia przytłoczenia, nie zmniejszają przestrzeni – są doskonałym wyborem do niewielkich pomieszczeń.

Białe regały pokojowe

Regały na książki mogą być otwarte lub półotwarte. Świetnie sprawdzają się w roli schowka i bardzo ułatwiają organizację przestrzeni. Mogą być wyposażone w szuflady lub szafki z drzwiczkami. Dostępne zarówno w formie klasycznej, jak i nowoczesnej. Różnorodność surowców, wzorów i kolorów sprawia, że bez trudu można dopasować je do indywidualnych potrzeb.
Pośród nich bardzo chętnie wybierane są regały białe – w stylu skandynawskim, które w wyjątkowo wdzięczny sposób wpisują się w dowolną aranżację. Popularnym wyborem są również regały dąb sonoma – z laminowanej płyty w eleganckim, klasycznym kolorze drewna.

Regały do salonu, pokoju młodzieżowego i dziecięcego

Producenci tworzą w myśl zasady zaspokajania potrzeb odbiorców – tak powstały niezwykle funkcjonalne i uniwersalne regały otwarte z możliwością samodzielnej konfiguracji. Kostki – kubiki mogą pozostać otwarte lub wypełnione bardzo dekoracyjnymi pudełkami, które pomieszczą ogromnie wiele drobiazgów. Ten typ regałów sprawdzi się w każdym pomieszczeniu domu – od dużego pokoju, przez pokoje dzieci, aż po sypialnię. Sprawdź naszą ofertę na nowy styl krzesła dziecięce oraz krzesła obrotowe dla dzieci halmar. Inni klienci szukali także: nowoczesne fotele wypoczynkowe, krzesła pokojowe i stoły rozkładane.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies