Hamaki ze stojakiem

Jeśli marzysz o hamaku w ogrodzie, ale nie wiesz gdzie go zawiesić, hamaki ze stojakiem rozwiążą twoje problemy! Eleganckie, bajecznie kolorowe i funkcjonalne hamaki na stojaku drewnianym możesz postawić dokładnie tam, gdzie chcesz. Co więcej, dzięki ich mobilności, możesz je przestawiać tak często, jak tylko ci się podoba.

Produkty 12

na stronę

Produkty 12

na stronę

hamaki na stojaku drewnianym

Hamaki na stelażu występują w kilku formach:

  • Hamaki ze stelażem metalowym – wytrzymałe, odporne na warunki pogodowe i niezwykle stabilne, te nowoczesne hamaki uświetnią każdy ogród.
  • Hamaki na stojaku drewnianym – klasyczne drewno, połączone z wielobarwnymi tkaninami najwyższej jakości – trudno się im oprzeć.
  • Fotel hamakowy na metalowym stelażu – różne formy, kształty i wielkości, bez trudu dopasujesz hamak do swojego tarasu i ogrodu. Zajmuje niewiele miejsca i z powodzeniem zmieści się nawet na niewielkim tarasie lub balkonie.

Hamaki ze stelażem metalowym

Każdy z hamaków posiada wysokiej jakości stelaż, który świetnie radzi sobie w warunkach zewnętrznych i nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Zestawy hamakowe zawierają stelaż oraz hamak w wybranej kolorystyce. Tkaniny hamakowe to niezwykle odporne na wilgoć, przetarcia i rozdarcia materiały, które sprawdzą się nawet przy najbardziej intensywnym użytkowaniu przez wiele sezonów.

Odmień swój ogród, zadając mu szyku w najlepszym stylu. Fantastyczna stylistyka i dopracowane wzornictwo przyciągnie uwagę i dopełni wypielęgnowaną aranżację każdego ogrodu. Sprawdź naszą ofertę na meble signal sklep internetowy oraz krzesła obrotowe dla dzieci nowy styl. Inni klienci szukali także: meble biurowe signal, fotele biurowe nowy styl i fotele biurowe signal.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies