Fotele rehabilitacyjne do długotrwałego przebywania

Praca biurowa wiąże się z reguły z kilkugodzinnym siedzeniem przed komputerem. Aby zapewnić sobie, czy też swoim pracownikom optymalne warunki do wykonywania obowiązków zawodowych, warto zadbać o stworzenie komfortowego miejsca pracy. Stanowisko powinno być rozpatrzone pod kątem ergonomii mebli. Biurko oraz fotel, krzesło czy taboret powinny umożliwić przyjęcie wygodnej pozycji. Dzięki obrotowej konstrukcji ułatwiają natomiast obsługę stanowiska. W naszej ofercie dostępne są sprawdzone krzesła ortopedyczne, ergonomiczne hokery, fotele biurowe i taborety ortopedyczne, które pomogą w walce z bólami kręgosłupa. Dostępne w sprzedaży produkty pomagają zachować prawidłową postawę nawet podczas długich godzin w pozycji siedzącej przed biurkiem. Jeśli odczuwasz bóle kręgosłupa, to z pewnością znajdziesz fotel rehabilitacyjny czy krzesło ortopedyczne, które skutecznie pozwoli walczyć z dyskomfortem oraz zniweluje bóle kręgosłupa.

Produkty 23

na stronę
  1. Fotel GALAXY Kulik System - fotel rehabilitacyjny
    Cena promocyjna 1 890,00 zł 1 750,00 zł netto Regular Price 2 100,00 zł
  2. Krzesło fitness Flexiwork Nowy Styl
    Cena promocyjna 319,00 zł 259,35 zł netto Regular Price 555,00 zł

Produkty 23

na stronę

Fotele i krzesła rehabilitacyjne – wygoda w pracy

Osoby, wykonujące siedzącą pracę przez prawie 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu narażone są na obciążenie kręgosłupa. Zły sprzęt stanowiskowy (w szczególności krzesła biurowe) może przełożyć się na problemy zdrowotne w postaci np. bólu pleców. Wygodę może zapewnić specjalny biurowy fotel lub krzesło rehabilitacyjne. Ich konstrukcje powstały z myślą o utrzymaniu prawidłowej postawy i profilaktyce kręgosłupa. Fotele posiadające wyprofilowane siedzisko, oraz szeroki zakres regulacji to nie tylko rozwiązanie na zmęczenie mięśni kręgosłupa. Na rynku można spotkać także specjalne taborety bez podłokietników, które wymuszają na użytkownikach przyjęcie podczas pracy odpowiedniej pozycji kręgosłupa, ramion oraz miednicy. Produkty do biura oraz domu łączące komfort z walką z bólem kręgosłupa.

Na co zwrócić uwagę przy siedziskach do długotrwałego przebywania?

Kluczową rolę odgrywa tu profilowanie oparcia. Fotel rehabilitacyjny do długotrwałego przebywania charakteryzuje się z reguły wypukłościami, które mają za zadanie zapewniać podparcie w odpowiednich miejscach pleców. Z reguły zaopatrzone są w specjalny system, który podtrzymuje i koryguje pozycję kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, szyjnym oraz piersiowym. Biurowe krzesło czy fotel rehabilitacyjny zapewniają także wygodę dzięki zastosowanym rozwiązaniom do odciążenia kręgosłupa. Niektóre z modeli zaopatrzone są w praktyczne podłokietniki.

Krzesło ortopedyczne biurowe - Więcej niż tylko wygoda!

Producenci tego rodzaju mebli zwracają przede wszystkim uwagę na zagwarantowanie odpowiedniej konstrukcji, jednak mają też na uwadze wygląd. Krzesło czy fotel biurowy rehabilitacyjny, zwłaszcza jeśli dedykowany jest do długotrwałego przebywania, powinien również dobrze się prezentować. W naszej ofercie znajdują się modele wykonane z dobrych gatunkowo materiałów i utrzymane w atrakcyjnych kolorach. Wyglądem nawiązują do najnowszych trendów.

Fotel rehabilitacyjny a może lepiej wybrać krzesła ortopedyczne?

Nie wiesz, który produkt będzie dla Ciebie odpowiedni? Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt, który pomoże z bólem w kręgosłupie spowodowany długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Odpowiedni fotel, hoker, czy krzesło powinny być dostosowane do wzrostu i sylwetki użytkownika, a także do wskazań medycznych.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu kręgosłupa- zapraszamy do wyboru siedziska od sprawdzonych producentów, które zaprojektowane zostały, aby zapewnić elastyczną pracę kręgosłupa. Spędzając długie godziny w biurze, zadbaj o efektywność pracy wybierając produkty, które umożliwią bezbolesne siedzenie przez długi czas.