Szafy i szafki ubraniowe

Szafki socjalne to niezbędny element wyposażenia firm z wielu branży. Choć potrzeby są bardzo różne, wszystkie je musi łączyć jedno – absolutna pewność solidnej konstrukcji. Oferujemy najwyższej jakości szafki metalowe na rynku!

Produkty 18

na stronę

Produkty 18

na stronę

Szafy ubraniowe pracownicze

Szafy ubraniowe pracownicze, które dopasujesz do indywidualnych potrzeb. Profesjonalne szafki strażackie dostosowane funkcjonalnie do wymogów profesji, umożliwią komfortowe wyposażenie każdej remizy. Sprawdzone szafy gospodarcze, które zostały przez producenta przemyślane w najdrobniejszych detalach. Klasyczne metalowe szafy ubraniowe, które wesprą organizację w szkołach, firmach i klubach sportowych.

Szafki strażackie

Wszystkie szafy metalowe to sprawdzone produkty najwyższej jakości renomowanych producentów. Certyfikaty, wysokiej jakości surowce oraz sprawdzone technologie gwarantują bezpieczeństwo i dają pewność, że nic nie zginie.

Różne rodzaje zamków i funkcjonalnego rozkładu wewnątrz, bogata kolorystyka i wielkości. Z powodzeniem urządzisz szatnię dokładnie tak, jak potrzebujesz.