Sejfy

Sejfy są potrzebne w wielu sytuacjach. Decydują o poczuciu bezpieczeństwa i zapewniają spokój. Czasem są również wymagane przez przepisy prawa – w przypadku posiadaczy broni. Zaufaj specjalistom i kup sprawdzone produkty najwyższej jakości. Oferta Ergoexpert to szeroki wybór sejfów, które spełnią każde oczekiwania.

Produkty 1-48 z 65

Strona
na stronę
  1. Biurowa szafa metalowa z sejfem na akta i dokumenty FILIP, 900x1850x400 mm, biała
    Cena promocyjna 1 097,00 zł 891,87 zł netto Regular Price 1 297,00 zł

Produkty 1-48 z 65

Strona
na stronę

Sejfy do domów

Profesjonalne sejfy ścienne oraz sejfy na dokumenty, w których możesz bezpiecznie przechowywać kosztowności, biżuterię, ważne dokumenty, gotówkę czy broń. Najwyższa jakość, klasa odporności na włamanie S2. Sejfy domowe wykonane są z solidnej blachy, mają wzmocnione zawiasy wewnętrzne, które są chronione specjalną konstrukcją.

Sejfy do biur

Szeroki wybór sejfów, które sprawdzą się w każdej firmie. Sejfy gabinetowe, w których schowasz papiery wartościowe, pieniądze, dokumenty i wszystko to, co powinno być chronione. Solidne materiały, renomowany producent i wyśrubowane atesty, które stanowią potwierdzenie perfekcyjnej jakości i twojego poczucia bezpieczeństwa. Dostępne w różnych opcjach i gabarytach.

Sejfy do hoteli

Sejfy hotelowe, dzięki którym twoi goście będą mogli spać spokojnie, wiedząc, że ich wartościowe drobiazgi czy dokumenty są w 100% bezpieczne. Atesty i certyfikaty, stanowiące gwarancję jakości, solidna blacha i porządne zamki – to wszystko, czego trzeba, aby spełnić oczekiwania twoich klientów.

Jeśli to nie wyczerpuje twoich potrzeb, znajdziesz u nas również specjalne sejfy na klucze, sejfy na komputer czy sejfy z wrzutką – szczeliną uchylną.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies