Wygodne nakładki na fotele

Częsta jazda samochodem, długie godziny spędzone przed komputerem w pracy – te elementy nie wpływają korzystnie na plecy. Kręgosłup jest obciążony, co może dać o sobie znać w postaci bólu pleców. Nie zawsze można pozwolić sobie na wymianę niewygodnego oparcia, ale specjalne nakładki na siedzenia pozwalają zwiększyć poczucie komfortu.

Jeśli długotrwała pozycja siedząca powoduje u Ciebie dyskomfort lub bóle kręgosłupa, to zbawienna okaże się nakładka na fotel. Ich główne przeznaczenie to korekta postawy siedzącej zarówno w samochodzie, jak i podczas pracy przy komputerze. Zadbaj o właściwą postawę i swoje samopoczucie wybierając wysokiej jakości nakładki.

Produkty 4

na stronę
 1. Nakładka na fotel samochodowy Kulik System - WYSYŁKA W 24H!
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • PROMOCJA
  • Darmowa dostawa
  Nakładka na fotel samochodowy Kulik System - WYSYŁKA W 24H!
  Cena promocyjna 429,00 zł 348,78 zł netto Regular Price 449,00 zł
 2. Nakładka rehabilitacyjna na krzesło lub fotel Kulik System
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa

Produkty 4

na stronę

Nakładki na fotele – wygoda w każdym miejscu

Nie zawsze siedzenia w aucie należą do wygodnych, szczególnie podczas długich podróży. W takiej sytuacji częste korzystanie z pojazdu może być dla kierowcy prawdziwą udręką. Zarówno kierowcy zawodowi, jak i osoby indywidualne, które od czasu do czasu muszą pokonać dłuższe trasy, zmuszone są do długotrwałego siedzenia w jednej pozycji. Nie trzeba jednak wymieniać od razu całej części w kabinie na nową, co jest bardzo kosztowne. Wystarczą nakładki na siedzenia samochodowe. Łatwe w montażu rozwiązania, które zmienią twój fotel samochodowy w wygodne siedzisko, dostępne są w atrakcyjnej cenie. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzuje wysoka jakość materiałów użytych przy ich produkcji, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Uniwersalny rozmiar sprawia, że modele dopasowane są do osób o różnym wzroście, jak i wadze.

To rozwiązanie może skutecznie pomóc zachować komfort podczas jazdy. Wygodna nakładka na fotel kierowcy pozwala wyeliminować napięcie mięśni i przyczynia się do ich rozluźnienia oraz odprężenia, co może zapobiegać powstawaniu schorzeń kręgosłupa. Dzięki specjalnym wypukłościom - z powodzeniem będzie służyć jako mata masująca do samochodu. Pozwala zachować prawidłową postawę ciała, niwelując garbienie. Nakładkę można w łatwy sposób demontować, co jest przydatne, jeśli często zmieniamy pojazdy, którymi się poruszamy.

Delikatne uciskanie w odpowiednich miejscach sprzyja relaksacji.

Praktyczna w użyciu nakładka na fotel biurowy/ krzesło biurowe

Proponowane przez nas nakładki na siedzenia samochodowe sprawdzą się także na fotele biurowe. Mata nałożona na krzesło biurowe sprawia, że nawet długotrwałe siedzenie przy komputerze w domu, nie jest już tak uciążliwe, jak dotychczas. Dzięki łatwemu systemowi mocowania można ich używać z dowolnym rodzajem siedziska. Jeśli więc jeden z pracowników odchodzi od stanowiska w trakcie pracy, z maty na fotel biurowy może skorzystać inna osoba. Dodatkowym atutem produktów jest zastosowanie przyjemnych w dotyku i łatwych w czyszczeniu materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. 

Jeśli nie znalazłeś wszystkich niezbędnych informacji o produkcie lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu, napisz lub zadzwoń.

Zapraszamy do sprawdzenia również pozostałych kategorii produktowych w naszym sklepie internetowym.

Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies