Wygodne nakładki na fotele

Częsta jazda samochodem, długie godziny spędzone przed komputerem w pracy – te elementy nie wpływają korzystnie na plecy. Kręgosłup jest obciążony, co może dać o sobie znać w postaci bólu pleców. Nie zawsze można pozwolić sobie na wymianę niewygodnego oparcia, ale specjalne nakładki na siedzenia pozwalają zwiększyć poczucie komfortu.

Produkty 3

na stronę

Produkty 3

na stronę

Nakładki na fotele – wygoda w każdym miejscu

Nie zawsze siedzenia w aucie należą do wygodnych. W takiej sytuacji częste korzystanie z pojazdu może być dla kierowcy prawdziwą udręką. Nie trzeba jednak wymieniać od razu całej części w kabinie na nową, co jest bardzo kosztowne. Wystarczą nakładki na siedzenia samochodowe. To rozwiązanie może skutecznie pomóc zachować komfort podczas jazdy.

Wygodna nakładka na fotel kierowcy pozwala wyeliminować napięcie mięśni i przyczynia się do ich rozluźnienia oraz odprężenia, co może zapobiegać powstawaniu schorzeń kręgosłupa. Dzięki specjalnym wypukłościom - z powodzeniem będzie służyć jako mata masująca do samochodu. Delikatne uciskanie w odpowiednich miejscach sprzyja relaksacji.

Praktyczny w użyciu dodatek do domu, auta, biura

Proponowane przez nas nakładki na siedzenia samochodowe sprawdzą się także na fotele biurowe. Dzięki łatwemu systemowi mocowania można ich używać z dowolnym rodzajem siedziska. Jeśli więc jeden z pracowników odchodzi od stanowiska w trakcie pracy, z maty na fotel biurowy może skorzystać inna osoba. Dodatkowym atutem produktów jest zastosowanie przyjemnych w dotyku i łatwych w czyszczeniu materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.