Wygodne nakładki na fotele

Częsta jazda samochodem, długie godziny spędzone przed komputerem w pracy – te elementy nie wpływają korzystnie na plecy. Kręgosłup jest obciążony, co może dać o sobie znać w postaci bólu pleców. Nie zawsze można pozwolić sobie na wymianę niewygodnego oparcia, ale specjalne nakładki na siedzenia pozwalają zwiększyć poczucie komfortu.

Produkty 3

na stronę
  1. Nakładka na fotel samochodowy Kulik System - Wysyłka w 24H
    Cena promocyjna 290,00 zł 235,77 zł Regular Price 348,00 zł
  2. Nakładka rehabilitacyjna na krzesło lub fotel Kulik System
    Cena promocyjna 205,00 zł 166,67 zł Regular Price 250,00 zł
  3. Nakładka rehabilitacyjna na krzesło lub fotel Kulik System czarna
    Cena promocyjna 205,00 zł 166,67 zł Regular Price 250,00 zł

Produkty 3

na stronę

Nakładki na fotele – wygoda w każdym miejscu

Nie zawsze siedzenia w aucie należą do wygodnych. W takiej sytuacji częste korzystanie z pojazdu może być dla kierowcy prawdziwą udręką. Nie trzeba jednak wymieniać od razu całej części w kabinie na nową, co jest bardzo kosztowne. Wystarczą nakładki na siedzenia samochodowe. To rozwiązanie może skutecznie pomóc zachować komfort podczas jazdy.

Wygodna nakładka na fotel kierowcy pozwala wyeliminować napięcie mięśni i przyczynia się do ich rozluźnienia oraz odprężenia, co może zapobiegać powstawaniu schorzeń kręgosłupa. Dzięki specjalnym wypukłościom - z powodzeniem będzie służyć jako mata masująca do samochodu. Delikatne uciskanie w odpowiednich miejscach sprzyja relaksacji.

Praktyczny w użyciu dodatek do domu, auta, biura

Proponowane przez nas nakładki na siedzenia samochodowe sprawdzą się także na fotele biurowe. Dzięki łatwemu systemowi mocowania można ich używać z dowolnym rodzajem siedziska. Jeśli więc jeden z pracowników odchodzi od stanowiska w trakcie pracy, z maty na fotel biurowy może skorzystać inna osoba. Dodatkowym atutem produktów jest zastosowanie przyjemnych w dotyku i łatwych w czyszczeniu materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.