Meble FUNDESK

Meble do pokoju dziecka nie muszą być wyborem na krótki czas. Można podjąć decyzję na długie lata - ergonomiczne meble młodzieżowe to wyposażenie, które rośnie wraz z dzieckiem. Meble FunDesk to innowacyjna koncepcja, doskonały styl i świetna jakość. W sklepie ErgoExpert.pl prezentujemy bogatą ofertę producenta – biurka, krzesła i wiele akcesoriów dodatkowych, które pozwolą ci zaprojektować idealny zestaw do nauki dla twojego dziecka. FunDesk doceniany jest za świetne rozwiązania służące wygodzie, ergonomię, komfort i troskę o zdrową postawę dzieci.

Produkty 1-48 z 150

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Ballare Blue - Ergonomiczne, regulowane biurko dziecięce FunDesk
  Cena promocyjna 590,00 zł 479,67 zł Regular Price 1 032,00 zł
 2. Ballare Grey - Ergonomiczne, regulowane biurko dziecięce FunDesk
  Cena promocyjna 590,00 zł 479,67 zł Regular Price 1 032,00 zł
 3. Creare Blue - Regulowane biurko dziecięce FunDesk
  Cena promocyjna 690,00 zł 560,98 zł Regular Price 1 247,00 zł
 4. Creare Grey - Regulowane biurko dziecięce FunDesk
  Cena promocyjna 690,00 zł 560,98 zł Regular Price 1 247,00 zł
 5. Creare Pink - Regulowane biurko dziecięce FunDesk
  Cena promocyjna 690,00 zł 560,98 zł Regular Price 1 247,00 zł

Produkty 1-48 z 150

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

FunDesk – zdrowie w nowoczesnej formie

Meble FunDesk to polska marka i doskonała jakość lokalnego rynku. Firma specjalizuje się w wyposażeniu pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Na szczególną uwagę zasługują młodzieżowe meble FunDesk, które zaprojektowane zostały z myślą o ergonomii i zdrowej postawie dzieci. Regulowane elementy, możliwość pełnego dostosowania do indywidualnych potrzeb, a wszystko to w oprawie nowoczesnego, kolorowego designu, który od razu wpada w oko. Te meble do pokoju dziecka mają jeszcze jedną unikalną cechę – rosną wraz z młodym człowiekiem. To oraz fakt, że wykonane są z niezwykłą troską o detale i z doskonałej jakości surowców sprawia, że swoje funkcje z powodzeniem pełnią przez długie lata.

FunDesk – młodzieżowe meble do nauki

Propozycja FunDesk to między innymi meble do pokoju dziecka. Genialne regulowane biurka, w których do indywidualnych preferencji dostosowywana jest nie tylko wysokość mebla, ale w wielu modelach również regulowany jest kąt pochylenia blatu. Bogactwo dodatkowych akcesoriów sprawia, że mebel można w pełni dopasować do potrzeb użytkowych. Fantastyczne, ergonomiczne krzesła młodzieżowe, które wyglądają niezwykle atrakcyjnie i nowocześnie oraz posiadają opcję pełnej regulacji z dostosowaniem do wzrostu dziecka. Meble FunDesk to bez wątpienia doskonały wybór, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie istotna jest świetna jakość, nowoczesność oraz atrakcyjna cena!