Biurka i krzesła dziecięce FunDesk

Meble do pokoju dziecka nie muszą być wyborem na krótki czas. Można podjąć decyzję na długie lata - ergonomiczne meble młodzieżowe to wyposażenie, które rośnie wraz z dzieckiem. Meble FunDesk to innowacyjna koncepcja, doskonały styl i świetna jakość. W sklepie ErgoExpert.pl prezentujemy bogatą ofertę producenta – biurka, krzesła i wiele akcesoriów dodatkowych, które pozwolą ci zaprojektować idealny zestaw do nauki dla twojego dziecka. FunDesk doceniany jest za świetne rozwiązania służące wygodzie, ergonomię, komfort i troskę o zdrową postawę dzieci.

Produkty 42

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. FREESSIA Pink - Regulowane biurko dziecięce FunDesk
  Cena promocyjna 550,00 zł 447,15 zł Regular Price 567,00 zł
 2. LIBRO Grey - Biurko dziecięce FunDesk
  Cena promocyjna 1 499,00 zł 1 218,70 zł Regular Price 1 980,00 zł
 3. SST2 Blue - Ergonomiczne krzesełko dziecięce z regulacją wysokości FunDesk
  Cena promocyjna 150,00 zł 121,95 zł Regular Price 210,00 zł
 4. SST3L Blue - Ergonomiczne krzesełko dziecięce z regulacją wysokości FunDesk
  Cena promocyjna 145,00 zł 117,89 zł Regular Price 210,00 zł
 5. SST3L Grey - Ergonomiczne krzesełko dziecięce z regulacją wysokości FunDesk
  Cena promocyjna 149,00 zł 121,14 zł Regular Price 210,00 zł
 6. SST3L Pink - Ergonomiczne krzesełko dziecięce z regulacją wysokości FunDesk
  Cena promocyjna 145,00 zł 117,89 zł Regular Price 210,00 zł

Produkty 42

na stronę
Ustaw kierunek malejący

FunDesk – zdrowie w nowoczesnej formie

Meble FunDesk to polska marka i doskonała jakość lokalnego rynku. Firma specjalizuje się w wyposażeniu pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Na szczególną uwagę zasługują młodzieżowe meble FunDesk, które zaprojektowane zostały z myślą o ergonomii i zdrowej postawie dzieci. Regulowane elementy, możliwość pełnego dostosowania do indywidualnych potrzeb, a wszystko to w oprawie nowoczesnego, kolorowego designu, który od razu wpada w oko. Te meble do pokoju dziecka mają jeszcze jedną unikalną cechę – rosną wraz z młodym człowiekiem. To oraz fakt, że wykonane są z niezwykłą troską o detale i z doskonałej jakości surowców sprawia, że swoje funkcje z powodzeniem pełnią przez długie lata.

FunDesk – młodzieżowe meble do nauki

Propozycja FunDesk to między innymi meble do pokoju dziecka. Genialne regulowane biurka, w których do indywidualnych preferencji dostosowywana jest nie tylko wysokość mebla, ale w wielu modelach również regulowany jest kąt pochylenia blatu. Bogactwo dodatkowych akcesoriów sprawia, że mebel można w pełni dopasować do potrzeb użytkowych. Fantastyczne, ergonomiczne krzesła młodzieżowe, które wyglądają niezwykle atrakcyjnie i nowocześnie oraz posiadają opcję pełnej regulacji z dostosowaniem do wzrostu dziecka. Meble FunDesk to bez wątpienia doskonały wybór, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie istotna jest świetna jakość, nowoczesność oraz atrakcyjna cena! Sprawdź naszą ofertę na signal biurko komputerowe oraz stół halmar. Inni klienci szukali także: nowoczesne meble do salonu, nowoczesne fotele wypoczynkowe i krzesła do jadalni.