Kominki

Biokominki wolnostojące i do zabudowy oraz akcesoria

Kominek to wspaniałe wsparcie aranżacji i kreator doskonałego nastroju. Dodaje przytulności, ciepła i sprawia, że każdy wieczór staje się magiczny. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które – w zależności od sytuacji mieszkaniowej oraz potrzeb – bez trudu można dobrać do oczekiwań.

Produkty 33

na stronę
 1. Biokominek portalowy ASNE
  1 899,00 zł 1 543,90 zł netto
 2. Biokominek stołowy Globmetal SMART - 3 kolory
  Cena promocyjna 99,00 zł 80,49 zł netto Regular Price 179,00 zł
 3. Biopaliwo - Bioetanol 1 litr
  12,99 zł 10,56 zł netto
 4. Kamienie ozdobne
  13,00 zł 10,57 zł netto
 5. Polana ceramiczne
  119,00 zł 96,75 zł netto

Produkty 33

na stronę

Kominki wolnostojące

Kominki wolnostojące spiszą się w każdym wnętrzu. Nie wymagają instalacji, można ich używać w pomieszczeniach zamkniętych lub na tarasie, zgrabne gabaryty pozwalają przenosić je dokładnie tam, gdzie potrzebujesz.

Biokominki ogrodowe

Biokominki ogrodowe to odpowiedź na potrzebę ocieplenia i dodania stylu pięknym wieczorom pod chmurką. Zwiększą temperaturę, dadzą odrobinę światła i sprawią, że wieczór nabierze niepowtarzalnego klimatu. Projektowane w myśl nowoczesnego stylu, będą pięknym dopełnieniem ogrodowej aranżacji. Zawarte często w zestawach lub dostępne do dokupienia akcesoria dodatkowe – kryształki, kamienie czy ceramiczne polana – pozwalają dostosować wizualny efekt końcowy do potrzeb i stworzyć niepowtarzalny klimat.

Biokominki do salonu

Biokominki do salonu są w pełni bezpieczne użytkowo i nie wymagają specjalnej instalacji kominowej. Wolnostojące lub montowane na ścianie, potrafią zupełnie odmienić wnętrza, dodając im charakteru i splendoru. Zapewnią również odrobinę ciepła w chłodne, zimowe wieczory. Dostępne w dowolnych kształtach i gabarytach.

Wszystkie kominki ekologiczne są zupełnie bezpieczne dla zdrowia, nie wydzielają szkodliwych substancji - są zasilane biopaliwem. Sprawdź naszą ofertę na unique krzesła oraz signal krzesła barowe. Inni klienci szukali także: meble do poczekalni, nowoczesne meble i fotele rozkładane.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies