Kominki

Biokominki wolnostojące i do zabudowy oraz akcesoria

Kominek to wspaniałe wsparcie aranżacji i kreator doskonałego nastroju. Dodaje przytulności, ciepła i sprawia, że każdy wieczór staje się magiczny. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które – w zależności od sytuacji mieszkaniowej oraz potrzeb – bez trudu można dobrać do oczekiwań.

Produkty 25

na stronę

Produkty 25

na stronę

Kominki wolnostojące

Kominki wolnostojące spiszą się w każdym wnętrzu. Nie wymagają instalacji, można ich używać w pomieszczeniach zamkniętych lub na tarasie, zgrabne gabaryty pozwalają przenosić je dokładnie tam, gdzie potrzebujesz.

Biokominki ogrodowe

Biokominki ogrodowe to odpowiedź na potrzebę ocieplenia i dodania stylu pięknym wieczorom pod chmurką. Zwiększą temperaturę, dadzą odrobinę światła i sprawią, że wieczór nabierze niepowtarzalnego klimatu. Projektowane w myśl nowoczesnego stylu, będą pięknym dopełnieniem ogrodowej aranżacji. Zawarte często w zestawach lub dostępne do dokupienia akcesoria dodatkowe – kryształki, kamienie czy ceramiczne polana – pozwalają dostosować wizualny efekt końcowy do potrzeb i stworzyć niepowtarzalny klimat.

Biokominki do salonu

Biokominki do salonu są w pełni bezpieczne użytkowo i nie wymagają specjalnej instalacji kominowej. Wolnostojące lub montowane na ścianie, potrafią zupełnie odmienić wnętrza, dodając im charakteru i splendoru. Zapewnią również odrobinę ciepła w chłodne, zimowe wieczory. Dostępne w dowolnych kształtach i gabarytach.

Wszystkie kominki ekologiczne są zupełnie bezpieczne dla zdrowia, nie wydzielają szkodliwych substancji - są zasilane biopaliwem. Sprawdź naszą ofertę na unique krzesła oraz signal krzesła barowe. Inni klienci szukali także: meble do poczekalni, nowoczesne meble i fotele rozkładane.