Materace dziecięce

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór produktów. Zajmujesz się urządzaniem pokoju swojej pociechy? Zapoznaj się z naszymi modnymi i sprawdzonymi propozycjami. Oferujemy wysokiej jakości materace dziecięce do łóżeczka 160x80 i 120x60, zarówno piankowe, jak i lateksowe.

Produkty 45

na stronę

Produkty 45

na stronę

Dla niemowlaka i starszaka - materace dziecięce do łóżeczka

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego maluszka. W naszej ofercie znajdują się modele piankowe, które powstały w oparciu o nowoczesne technologie i materiały. Dzięki temu są one nie tylko bardzo wygodne i przewiewne, ale i trwałe oraz solidnie wykonane. Lateksowe z kolei idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Dzięki temu kręgosłup maluszka podczas snu nie ulega deformacjom. Wyroby te ograniczają również rozwój bakterii, grzybów i roztoczy.

Wygodne materace dziecięce 120x60

Wszystkie oferowane przez nas modele w tym rozmiarze zarówno piankowe, jak i lateksowe wykonane zostały z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Model 120x60 szczególnie polecany jest dla noworodków. Niemniej jednak należy pamiętać, aby dostosować go również do rozmiaru łóżeczka. Zbyt mały grozi zaklinowaniem rączki lub nóżki maluszka, natomiast zbyt duży może zniszczyć strukturę wyrobu.

Materace dziecięce 160x80 – bezpieczna opcja dla starszaka

Przeznaczone dla juniorów, również dostępne w wersji piankowej oraz lateksowej. Wymiary 160x80 to uniwersalny i jeden z najczęściej spotykanych rozmiarów łóżeczek chętnie stosowany dla maluszków od 3 roku życia.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies