Leżaki, fotele, krzesła

Czas na odpoczynek w soczystym świetle dnia. Kąpiele słoneczne najlepiej brać w pozycji poziomej. Nie preferujemy wylegiwania się na ziemi, nawet jeśli sięgniemy po koc. Aby w pełni cieszyć się wolnym czasem, lepiej zdecydować się na hamakowe leżaki ogrodowe z drewna lub technorattanu. Uwielbiamy meble tego typu z wielu względów. Służą nam nie tylko do opalania, ale także innych form relaksu na świeżym powietrzu. Czytanie czasopism, sączenie zimnych napojów, jedzenie owoców, a nawet zwykła rozmowa – wszystkie te czynności nabierają więcej uroku, gdy możemy je wykonywać w wygodnym hamakowym fotelu z daszkiem.

Produkty 11

na stronę

Produkty 11

na stronę

Leżaki ogrodowe – drewniane i z technorattanu

W ofercie dostępne są rozwiązania łączące w sobie styl i funkcjonalność. Ogromną popularnością cieszą się fotele ogrodowe z technorattanu, które świetnie radzą sobie z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a do tego należą do łatwych w czyszczeniu. Nie brakuje jednak zwolenników drewnianych mebli: leżaki są równie wygodne, eleganckie i dostępne zarówno w klasycznej, jak i bujanej wersji.

Stylowe fotele hamakowe do bujania

Istnieje wiele możliwości, aby urozmaicić pobyt na zewnątrz. Proponujemy, aby tym razem postawić na leżaki ogrodowe z daszkiem, który uchroni przed promieniami słońca. Ciekawym rozwiązaniem będą także fotele hamakowe bujane - kojące ruchy sprawiają, że wypoczniesz jeszcze efektywniej niż zazwyczaj. Który z pomysłów zaprosisz do siebie: bujany, z daszkiem, a może z nowoczesnego technorattanu lub klasycznego drewna?