Wieszaki

Wieszaki stojące to niezwykle istotny element wyposażenia każdego domu, biura i restauracji. Choć nie grają nigdy pierwszych skrzypiec, to trudno wyobrazić sobie życie bez nich. Przybierają rozmaite formy, kształty i style, harmonijnie wpisując się w indywidualne potrzeby aranżacyjne każdego wnętrza.

Produkty 39

na stronę
 1. Wieszak Bejot TRES
  843,78 zł 686,00 zł netto
 2. Wieszak SIGNAL LETA
  209,00 zł 169,92 zł netto
 3. Wieszak SIGNAL NOVA
  69,00 zł 56,10 zł netto
 4. Wieszak Signal NOVA II
  139,00 zł 113,01 zł netto
 5. Wieszak SIGNAL RIA
  239,00 zł 194,31 zł netto

Produkty 39

na stronę

Wieszaki stojące – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Służą do powieszenia wierzchniej odzieży – płaszczy i kurtek. I w tej roli sprawdzają się w domach, biurach i przestrzeni publicznej. Przydają się, jako miejsce, w którym można odłożyć nawet największy parasol, powiesić kapelusz lub szalik. W restauracjach, barach czy kawiarniach umożliwiają swobodne siedzenie przy stoliku bez zastanawiania się, co zrobić z ubraniem, w którym przyszliśmy. Ale sprawdzają się także w domach. Wieszaki do przedpokoju witają nas, niczym domownicy i zapraszają do pozostawienia kurtki. Mają także poważne zadanie przy domowej garderobie, gdzie powierzamy im przygotowane na kolejny dzień ubrania. Słowem – bez stojących wieszaków ani rusz!

Wieszaki metalowe do przedpokoju

Wieszaki metalowe – solidne, mocne i stabilne. Mają nowoczesny charakter i robią bardzo eleganckie wrażenie. Wieszaczki są na nich rozlokowane w bardzo różny sposób i jest ich różna ilość – wszystko więc można dopasować do swoich potrzeb. Wieszak stojący nowoczesny z pewnością uświetni przestrzeń biurową – nawet w najbardziej futurystycznej aranżacji. Producenci zadbali o bogaty wybór kolorów – wieszak stojący srebrny, biały, złoty czy czarny - jeśli dopasujesz go do preferowanego stylu, będzie stanowił niekwestionowaną ozdobę. Stojące wieszaki drewniane to z kolei klasyczne i tradycyjne uzupełnienie stonowanych wnętrz. Zapoznaj się z ofertą i wybierz swój typ. Sprawdź naszą ofertę na stoły i krzesła halmar oraz stół z krzesłami signal. Inni klienci szukali także: krzesła komputerowe dla graczy, ekskluzywne krzesła do jadalni i unique krzesła.