Wieszaki

Wieszaki stojące to niezwykle istotny element wyposażenia każdego domu, biura i restauracji. Choć nie grają nigdy pierwszych skrzypiec, to trudno wyobrazić sobie życie bez nich. Przybierają rozmaite formy, kształty i style, harmonijnie wpisując się w indywidualne potrzeby aranżacyjne każdego wnętrza.

Produkty 36

na stronę

Produkty 36

na stronę

Wieszaki stojące – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Służą do powieszenia wierzchniej odzieży – płaszczy i kurtek. I w tej roli sprawdzają się w domach, biurach i przestrzeni publicznej. Przydają się, jako miejsce, w którym można odłożyć nawet największy parasol, powiesić kapelusz lub szalik. W restauracjach, barach czy kawiarniach umożliwiają swobodne siedzenie przy stoliku bez zastanawiania się, co zrobić z ubraniem, w którym przyszliśmy. Ale sprawdzają się także w domach. Wieszaki do przedpokoju witają nas, niczym domownicy i zapraszają do pozostawienia kurtki. Mają także poważne zadanie przy domowej garderobie, gdzie powierzamy im przygotowane na kolejny dzień ubrania. Słowem – bez stojących wieszaków ani rusz!

Wieszaki metalowe do przedpokoju

Wieszaki metalowe – solidne, mocne i stabilne. Mają nowoczesny charakter i robią bardzo eleganckie wrażenie. Wieszaczki są na nich rozlokowane w bardzo różny sposób i jest ich różna ilość – wszystko więc można dopasować do swoich potrzeb. Wieszak stojący nowoczesny z pewnością uświetni przestrzeń biurową – nawet w najbardziej futurystycznej aranżacji. Producenci zadbali o bogaty wybór kolorów – wieszak stojący srebrny, biały, złoty czy czarny - jeśli dopasujesz go do preferowanego stylu, będzie stanowił niekwestionowaną ozdobę. Stojące wieszaki drewniane to z kolei klasyczne i tradycyjne uzupełnienie stonowanych wnętrz. Zapoznaj się z ofertą i wybierz swój typ. Sprawdź naszą ofertę na stoły i krzesła halmar oraz stół z krzesłami signal. Inni klienci szukali także: krzesła komputerowe dla graczy, ekskluzywne krzesła do jadalni i unique krzesła.