Biurka dziecięce z elektryczną regulacją wysokości

Elektryczne biurka dziecięce to sprzedażowy HIT kilku ostatnich sezonów. Dzięki regulacji wysokości rosną wraz z dzieckiem, możliwość pochylenia blatu zwiększa komfort ergonomiczny, a nowoczesny design jest wprost uwielbiany przez dzieci oraz młodzież i świetnie komponuje się z dziecięcymi pokojami.

Pojawiły się w branży meblowej kilka lat temu, z początku wzbudziły zdziwienie, bardzo szybko jednak zdobyły serca użytkowników, którzy dzięki przemyślanej koncepcji, rozbudowanej funkcjonalności i niezwykle dopracowanej ergonomii, chcą już wyłącznie biurko dla dziecka z regulacją wysokości i żadne inne nie jest w stanie spełnić ich oczekiwań.

Poznaj unikalną funkcjonalność - biurko dla dziecka z regulacją wysokości

Elektryczne biurka dziecięce powstały z myślą o dynamice wzrostu ich użytkowników. Dziecko rośnie bardzo szybko, a biurko wcale. Bardzo szybko okazuje się więc, że pokój dziecka lub nastolatka wymaga kolejnych zakupów. Tymczasem biurko dla dziecka z regulacją wysokości zupełnie odmienia sytuację. Dzięki regulacji wysokości, mebel rośnie wraz z dzieckiem i pozwala rodzicom ograniczyć wydatki na kilka dobrych lat.

Elektryczne biurko dla dzieci regulowane jest z wykorzystaniem cichego silnika. Bezpieczny mechanizm posiada napęd i wygodny kontroler. Zmiana wysokości wymaga tylko naciśnięcia odpowiedniego przycisku. Nawet dziecko więc jest w stanie regulować wysokość pulpitu – blatu biurka wtedy, kiedy zechce.

Produkty 45

na stronę
 1. Biurko dziecięce z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik XD SPE-X112A (biało-niebieskie) 100x50 cm
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
 2. Biurko dziecięce z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik XD SPE-X112P (biało-różowe) 100x50 cm
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
 3. Biurko dziecięce z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik XD SPE-X112W (białe) 100x50 cm
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
 4. Biurko elektryczne Fighter Single Desk 140x70 cm beżowy blat
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • K O D   R A B A T O W Y
 5. Biurko elektryczne Fighter Single Desk 140x70 cm biały blat
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • K O D   R A B A T O W Y
 6. Biurko elektryczne gamingowe Huzaro HERO 8.2 Black 120x60
  Cena promocyjna 790,00 zł 642,28 zł netto Regular Price 799,00 zł
 7. Biurko elektryczne gamingowe Huzaro HERO 8.2 RGB 120x60
  Cena promocyjna 890,00 zł 723,58 zł netto Regular Price 899,00 zł
 8. Biurko elektryczne gamingowe Huzaro HERO 8.2 White 120x60
  Cena promocyjna 795,00 zł 646,34 zł netto Regular Price 839,00 zł
 9. Biurko elektryczne gamingowe HUZARO HERO 8.5 140x60
  Cena promocyjna 845,00 zł 686,99 zł netto Regular Price 899,00 zł
 10. Biurko elektryczne gamingowe HUZARO HERO 9.1 145x60(85)
  Cena promocyjna 880,00 zł 715,45 zł netto Regular Price 899,00 zł
 11. Biurko z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik SPE-B128BG Astrid 120x60 - RABAT NIESPODZIANKA
  • Darmowa dostawa
  • PROMOCJA
  • NEGOCJUJ CENĘ
 12. Biurko z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik SPE-B128BT Astrid 120x60 - RABAT NIESPODZIANKA
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
  • PROMOCJA
 13. Elektryczne biurko gamingowe z regulacją wysokości Spacetronik SPE-G110B 120x60cm - ZŁAP RABAT: KOD50
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • PROMOCJA
  • Darmowa dostawa
 14. Ergonomiczne biurko elektryczne Spacetronik ASTRID SPE-B118BB - RABAT NIESPODZIANKA
  • PROMOCJA
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa

Produkty 45

na stronę

Biurko z elektryczną regulacją wysokości – jeszcze więcej udogodnień

Powyższa funkcjonalność, to wcale nie koniec świetnych pomysłów projektantów. Duże lub małe biurko z regulacją wysokości posiada ich znacznie więcej.

Blat w tych biurkach wykonany jest z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia materiału, dzięki któremu mebel bez trudu radzi sobie z użytkowaniem przez długi czas. Często w wielu modelach są również zaokrąglone narożniki, które zwiększają bezpieczeństwo, zwłaszcza w przypadku młodszych użytkowników. Dodatkowo, wiele biurek z elektryczną regulacją wysokości na stelażu posiada haczyk, na którym z powodzeniem może wisieć plecak. Istotną funkcjonalnością jest system antykolizyjny – dostępny w większości modeli, który zatrzymuje proces podnoszenia/opuszczania blatu biurka w momencie napotkania na przeszkodę.

Biurko dla dziecka z regulacją wysokości jest więc przemyślane w absolutnie każdym aspekcie.

Na stojąco? A może na siedząco? Korzystaj z biurka tak, jak lubisz!

Elektryczne biurka dziecięce z regulacją wysokości pozwalają utrzymać zdrową postawę. To bardzo istotny aspekt, zwłaszcza dla użytkowników, którzy rosną. W wielu modelach takich mebli dostępne jest jeszcze dodatkowe udogodnienie – regulacja stopnia pochylenia blatu. Pochylenie pulpitu zapobiega nadwyrężaniu i przeciążaniu kręgosłupa, zwłaszcza w odcinku szyjnym.

Ponadto, szybka i bezproblemowa regulacja elektrycznego biurka, pozwala zmieniać ustawienia co chwilę – jeśli zajdzie taka potrzeba. Dziecko więc może pracować na stojąco lub na siedząco, co znacząco podnosi komfort użytkowy, no i pozwala stale dbać o ergonomiczną postawę.

Co więcej, dzięki regulacji wysokości, z biurka mogą korzystać dzieci w różnym wieku, dopasowanie jednego biurka do dwójki dzieci w różnym wieku nie musi więc już stanowić żadnego problemu!

Na potrzeby młodszych dzieci - małe biurko z regulacją wysokości

Biurko z regulowaną wysokością można kupić w różnych rozmiarach. Dostępne są modele z obszernym pulpitem, z mniejszym blatem, w różnych zakresach regulacji wysokości, w stylistyce bardziej „dorosłej” i takie, które sprawdzają się w przypadku preferencji dzieci i młodzieży. Wybór jest ogromny.

Małe biurko z regulacją wysokości to świetny pomysł do aranżacji pokoju, w którym nie ma zbyt wiele miejsca. Świetnie się sprawdza również w przypadku kilkulatków, które pracują przy biurku stosunkowo rzadko, ale jednak czasem go potrzebują.

Dopracowana stylistyka pozwala dobrać model regulowanego biurka zarówno dla dziecka przedszkolnego, jak i szkolnej młodzieży. Co więcej, uniwersalny charakter wizualny sprawia, że z wyboru zadowolony będzie zarówno maluch, jak i starszak.

Biurko gamingowe z regulacją wysokości dla nastolatków

A może urządzasz pokój gracza? Tym bardziej należy zadbać o to, aby stworzyć komfortowe warunki dla gracza, dbając o zdrową pozycję siedzenia – które w takim przypadku może trwać wiele godzin bez przerwy. Jeśli biurko gamingowe z regulacją wysokości wyposażysz dodatkowo w fotel gamingowy, nastolatek będzie zachwycony. A ty będziesz się cieszyć spokojem sumienia, że podczas zabawy, ergonomiczne meble młodzieżowe pozwalają mu siedzieć zdrowo i bezpiecznie.

Elektryczne biurka dziecięce, spersonalizuj je dodatkami

Biurko z regulacją wysokości można dostosować do indywidualnych potrzeb. Większość producentów stara się tworzyć ofertę w taki sposób, aby każdy odbiorca znalazł dokładnie to, czego potrzebuje.

Biurka Spacetronik mogą być na przykład doposażone w funkcjonalne półki, które można dokupić do każdego ich modelu. Oprócz dodatkowego miejsca na książki czy przydatne drobiazgi, mają uchwyt na książkę lub tablet. Regulowane biurka Kryza są wyposażone w przelotki, dzięki którym można zapanować nad wszystkimi kablami, utrzymując ład i porządek. Możliwości jest wiele – aż trudno się zdecydować!

Bez względu na to czy potrzebne ci jest małe biurko z regulacją wysokości, elektryczne biurko dziecięce dla nastolatka czy ergonomiczne biurko dla gracza, regulowane biurka dziecięce zaskoczą cię wielkością oferty i wyboru!