Stoły konferencyjne i składane – funkcjonalność,
bez której nie można się obejść

Stoły konferencyjne to meble biurowe, które pozwalają stworzyć przestrzeń do wymiany myśli, spostrzeżeń czy idei. Dlatego z powodzeniem znajdują swoje miejsce wszędzie tam, gdzie trzeba przedyskutować ważne sprawy w firmie, czy ugościć kontrahentów w celu doprecyzowania szczegółów współpracy. Poza tym umożliwiają zorganizowanie burzliwej narady wśród pracowników z różnych działów na przykład w celu opracowania wspólnej strategii czy polityki przedsiębiorstwa. Dzięki nim wspólne planowanie, obradowanie czy nauka nowych rzeczy stają się przyjemniejsze i bardziej efektywne. Stoły konferencyjne są pomocne nie tylko w biurach, firmach czy wielkich korporacjach. Są one również niezbędnym elementem wyposażenia w szkołach, szpitalach, hotelach oraz w miejscach, gdzie odbywają się szkolenia, konferencje czy bankiety.

Produkty 10

na stronę
 1. Stół CRUZO LARGO 1200 × 800
  Cena promocyjna 857,93 zł 697,50 zł netto Regular Price 953,25 zł
 2. Stół CRUZO LARGO 1400 × 800
  Cena promocyjna 946,49 zł 769,50 zł netto Regular Price 1 051,65 zł
 3. Stół CRUZO LARGO 1600 × 800
  Cena promocyjna 984,12 zł 800,10 zł netto Regular Price 1 093,47 zł
 4. Stół CRUZO LARGO 1800 × 800
  Cena promocyjna 1 051,65 zł 855,00 zł netto Regular Price 1 168,50 zł
 5. Stół składany RICO TABLE-2
  Cena promocyjna 679,58 zł 552,50 zł netto Regular Price 799,50 zł
 6. Stół składany RICO TABLE-3
  Cena promocyjna 733,94 zł 596,70 zł netto Regular Price 863,46 zł
 7. Stół składany RICO TABLE-4
  Cena promocyjna 751,71 zł 611,15 zł netto Regular Price 884,37 zł

Produkty 10

na stronę

Solidne i wytrzymałe stoły konferencyjne na każdą okazję

Oferowane przez nas produkty to w pełni funkcjonalne meble biurowe, wyprodukowane z wysokiej jakości surowców oraz materiałów, które zapewniają im wysoką wytrzymałość przez długie lata. Solidna konstrukcja, na której pewnie spoczywa odpowiedniej grubości blat wykonany z płyty meblowej PCV to gwarancja długoletniego użytkowania mebli. Tę niezwykle wytrzymałą płytę pokryto dodatkowo wysokiej klasy laminatem, odpornym na zarysowania oraz zamoczenie.

Dzięki właściwościom wodoodpornym nie trzeba się obawiać skutków zalania stołu konferencyjnego. Dlatego tego typu stoły znajdują zastosowanie także podczas bankietów czy imprez firmowych. Wysoka jakość oraz wytrzymałość produktów to również zasługa odpowiedniego obrzeża blatów, które zabezpieczono dodatkowo specjalnymi taśmami z PCV. Nie bez znaczenia pozostaje również wzornictwo. Dlatego w naszym asortymencie znajdują się niezwykle stylowe i eleganckie meble konferencyjne dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Ich niewątpliwą zaletą jest niepowtarzalny, minimalistyczny wygląd, który sprawdza się w wielu wnętrzach. Prosta, acz elegancka linia mebli dodaje każdemu z nich szyku, klasy oraz podkreśla renomę danego miejsca.

Składane stoły konferencyjne? Stwórz funkcjonalną przestrzeń

Stół konferencyjny nie jest elementem wyposażenia zarezerwowanym wyłącznie dla wielkich firm czy korporacji, czyli instytucji, których pomieszczenia są w stanie pomieścić ów mebel. Sprawdzi się również w mniejszych wnętrzach. Spośród producentów oferujących meble do przestrzeni biurowych znaleźliśmy także tych, którzy specjalizują się w wytwarzaniu mebli przystosowanych do małych pomieszczeń. W naszym asortymencie znajduje się stół konferencyjny dostępny w różnych kształtach oraz rozmiarach. Dzięki temu znalezienie modelu odpowiadającego wymogom danego pomieszczenia nie będzie więcej problemem.

Na szczególną uwagę zasługuje składany stół konferencyjny. W jednej chwili może stać się on meblem, przy którego blacie każdy z zaproszonych gości lub uczestników spotkania znajdzie dla siebie wygodne miejsce. Wszystkie składane stoły konferencyjne mają tę zaletę, że tuż po zakończeniu szkolenia czy konferencji można je za pomocą prostego mechanizmu złożyć. Pozwala to na odzyskanie niezbędnej do pracy przestrzeni. Sprawdź naszą ofertę na unique biuro pracy oraz krzesła specjalistyczne bejot. Inni klienci szukali także: krzesło biurowe halmar, meble recepcyjne i nowoczesne meble.