Biurko dziecięce Halmar, niemożliwe nie istnieje!

Biurka dla dzieci Halmar to bardzo starannie przemyślana oferta, w której miejsce znalazło wiele modeli biurek dla dzieci i młodzieży. Mniejsze, większe, bardziej rozbudowane funkcjonalnie i prostsze, kolorowe lub klasyczne. Producent zadbał o to, żeby każde biurko dziecięce spełniało inne potrzeby. To, na co należy zwrócić szczególną uwagę, to pewna jakość. Klienci bardzo cenią sobie ofertę tej firmy, chwaląc sobie trwałość, o którą – bądź co bądź – w przypadku intensywnego użytkowania i potrzeb dzieci, nie zawsze jest łatwo.

Produkty 14

na stronę
 1. Biurko COLLORIDO regulowane
  Cena promocyjna 638,00 zł 518,70 zł netto Regular Price 709,00 zł
 2. Biurko dziecięce HALMAR JULIA 109x55 cm - NEGOCJUJ CENĘ
  Cena promocyjna 611,00 zł 496,75 zł netto Regular Price 679,00 zł
 3. Biurko HALMAR B-32 biały/chrom - DOSTAWA GRATIS
  Cena promocyjna 917,00 zł 745,53 zł netto Regular Price 1 019,00 zł
 4. Biurko Halmar Mezo B-1 - NEGOCJUJ CENĘ
  Cena promocyjna 427,00 zł 347,15 zł netto Regular Price 475,00 zł

Produkty 14

na stronę

Halmar biurka dla dzieci w różnym wieku

W ofercie znajdujemy biurka dla dzieci bardziej i mniej rozbudowane. Niektóre mają bardzo prostą, klasyczną formę, są niewielkie gabarytowo – świetnie spiszą się w małej przestrzeni, w której każdy zaoszczędzony centymetr jest na wagę złota. Są także modele bardziej rozbudowane, wyposażone w szafki, szuflady i innowacyjne rozwiązania. Każde biurko dla dzieci to przemyślany system przechowywania dla zróżnicowanych potrzeb.

Halmar biurka dziecięce, które rosną

Zarówno biurka młodzieżowe Halmar, jak i biurka dla dzieci młodszych wymagają specyficznego podejścia na etapie projektowym. Dzieci rosną bardzo szybko, a żaden rodzic nie chciałby inwestować w mebel, z którego dziecko wyrośnie w kilka miesięcy. Odpowiedzią firmy są modele z opcją regulacji. Zmienna jest w nich nie tylko wysokość blatu, ale również kąt jego pochylenia. To rosnące biurko ułatwi dziecku naukę i sprawi, że czas, który jej poświęca, będzie przyjemny i pełen wygody.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies