Poduszka wodoodporna do ogrodu

O ile pamiętamy o tym, aby urządzić wnętrze domu w swoim ulubionym stylu, o tym zapominamy o aranżacji ogrodu, tarasu czy balkonu. A przecież tam również możesz zaprosić stylowe dodatki, takie jak na przykład miękkie kolorowe jaśki. Nie dość, że nadadzą przestrzeni więcej przytulności, to na dodatek zapewnią wygodę podczas spotkań towarzyskich czy leniuchowania. W ErgoExpert znajdziesz przeróżne pomysły na to, aby udekorować ulubione siedziska, takie jak hamak, krzesło brazylijskie czy bocianie gniazdo.

Produkty 6

na stronę

Produkty 6

na stronę

Dodatek na hamak: którą wybrać?

W ofercie czeka na Ciebie sporo stylowych dodatków z wodoodpornych tkanin. Poduszka do krzesła brazylijskiego lub na bocianie gniazdo powinna być nieco większa niż standardowa. Jej zadaniem jest zapewniać wygodę podczas przesiadywania książką w dłoni bądź lekkiej drzemki. Do hamaka lepiej wybierać natomiast nieco mniejsze dodatki, aby pozostawić dla siebie odpowiednią ilość miejsca do wypoczynku.

Wodoodporna poduszka na bocianie gniazdo lub krzesło brazylijskie to doskonały pomysł na to, aby urozmaicić przestrzeń w ogrodzie, na tarasie bądź balkonie. Wybieraj spośród mnóstwa kolorowych dodatków i ciesz się stylową aranżacją przestrzeni.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies