Fotele gabinetowe

Biuro to specyficzna przestrzeń, która musi łączyć w sobie wiele funkcji użytkowych, a przy tym być wizytówką firmy podkreślającą jej pozycję na rynku, a także charakter pełnionej działalności. Wygląd - rozplanowanie i umeblowanie biura - zazwyczaj odzwierciedla hierarchię w firmie i relacje, jakie panują pomiędzy pracownikami lub poszczególnymi działami przedsiębiorstwa. Każdy element wyposażenia wysyła konkretny komunikat - inaczej wygląda miejsce pracy grafika, konsultanta klienta czy księgowego. Odpowiednio przygotowane stanowiska łączy jedno - pełna ergonomia i komfort, który zapewnia doskonałe warunki do pracy, niezależnie od jej charakteru. Jednak aby tak było, zespół potrzebuje odpowiednich i nowoczesnych foteli gabinetowych oraz biurowych, dzięki którym będzie wykonywał swoje obowiązki efektywnie i na najwyższym poziomie.

Produkty 1-48 z 127

Strona
na stronę
 1. Fotel gabinetowy CHESTER EXTRA HRU R23P3
  Cena promocyjna 1 344,88 zł 1 093,40 zł Regular Price 1 921,26 zł
 2. Fotel gabinetowy CHESTER EXTRA R23P3
  Cena promocyjna 1 231,23 zł 1 001,00 zł Regular Price 1 758,90 zł
 3. Fotel gabinetowy CHESTER HRU R23P2 steel28 chrome
  Cena promocyjna 1 344,88 zł 1 093,40 zł Regular Price 1 921,26 zł
 4. Fotel gabinetowy CHESTER R23P2 steel28 chrome
  Cena promocyjna 1 231,23 zł 1 001,00 zł Regular Price 1 758,90 zł
 5. Fotel gabinetowy HALMAR DESMOND 2 ciemny popielaty
  Cena promocyjna 539,00 zł 438,21 zł Regular Price 629,00 zł
 6. Fotel gabinetowy HALMAR DESMOND beżowy
  Cena promocyjna 539,00 zł 438,21 zł Regular Price 609,00 zł
 7. Fotel gabinetowy HALMAR DESMOND ciemny brąz
  Cena promocyjna 539,00 zł 438,21 zł Regular Price 609,00 zł
 8. Fotel gabinetowy HALMAR DESMOND czarny
  Cena promocyjna 539,00 zł 438,21 zł Regular Price 609,00 zł
 9. Fotel gabinetowy HALMAR DESMOND popiel
  Cena promocyjna 539,00 zł 438,21 zł Regular Price 609,00 zł
 10. Fotel gabinetowy HALMAR RELAX 2 ciemny popielaty
  Cena promocyjna 429,00 zł 348,78 zł Regular Price 469,00 zł
 11. Fotel gabinetowy HALMAR RELAX beżowy
  Cena promocyjna 409,00 zł 332,52 zł Regular Price 469,00 zł
 12. Fotel gabinetowy HALMAR RELAX ciemny brąz
  Cena promocyjna 409,00 zł 332,52 zł Regular Price 469,00 zł
 13. Fotel gabinetowy HALMAR RELAX czarny
  Cena promocyjna 409,00 zł 332,52 zł Regular Price 469,00 zł

Produkty 1-48 z 127

Strona
na stronę

Komfortowe oraz ekskluzywne fotele gabinetowe

Wielogodzinna praca biurowa wymusza na pracownikach zachowanie określonej pozycji ciała, która jest bardzo męcząca i niewygodna. Nawet jeśli będą oni regularnie robić przerwy i wstawać od swoich stanowisk, nie przyniesie to takich rezultatów jak odpowiednio zaprojektowany obrotowy fotel gabinetowy, który zapewni optymalne podparcie dla kręgosłupa. Dzięki niemu pracownicy nie będą odczuwać dyskomfortu oraz zmęczenia już po kilku godzinach pracy. Oprócz tego nowe biurowe krzesła obrotowe pozytywnie wpłyną na ich wydajność w pracy, a także na poziom satysfakcji z jej wykonywania.

Nie mniej ważne są również działy zajmujące się obsługą klienta. Jeżeli chcemy, by każdy z nich czuł się komfortowo oraz został obsłużony z należytą starannością, potrzebujemy w tym celu wyposażenia, które zapewni odpowiednią wygodę, w tym wygodę siedzenia. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na ekskluzywne fotele gabinetowe, które są wykonane z miękkich, skórzanych siedzisk. Dzięki nim podkreślimy renomę swojej firmy, jak również pokażemy klientom, że troszczymy się o każdego z nich.

Wygodne krzesła gabinetowe

Pomieszczenie użytkowane przez prezesa czy kierownika działu to nie tylko miejsce, w którym wykonuje on swoje zwykłe, codzienne zadania. To również przestrzeń, w której odbywają się spotkania biznesowe i zapadają ważne dla firmy decyzje. Właśnie dlatego meble gabinetowe powinny być nie tylko niezwykle komfortowe, ale również eleganckie - odpowiednio dobrane dodadzą prestiżu i będą pełniły funkcję reprezentacyjną. Oczywiście nie mniej ważna jest również wygoda przyjmowanych przez nich kontrahentów. W końcu to, jak zostaną oni ugoszczeni, może rzutować na przyszłe interesy firmy. Dlatego warto zatroszczyć się także o odpowiednie krzesła gabinetowe dla kontrahentów.

Szeroka oferta foteli gabinetowych

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo ekskluzywne fotele gabinetowe wykonane z najwyższej jakości materiałów: skóry naturalnej, ekoskóry perforowanej oraz polerowanego aluminium. Prezentujemy produkty uznanych europejskich marek, takich jak Halmar, Nowy Styl czy Profim. Firmy te od lat spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów - proponowane przez nas modele to nie tylko wygodne fotele obrotowe, ale również gustowne meble, które będą ozdobą każdego gabinetu. Proponujemy Państwu między innymi MyTurn 10S/10Z (Profim) to model z najwyższej półki - precyzja wykonania, nowoczesne wzornictwo i szeroki zakres regulacji sprawiają, że jest to siedzisko, które z całą pewnością uświetni gabinet prezesa.

Jak wybrać fotel gabinetowy?

Odpowiednio dobrane krzesło gabinetowe to przede wszystkim większy komfort pracy, dlatego wybór powinien być dobrze przemyślany. W biurze czy domowym gabinecie spędzamy wiele godzin każdego dnia. Potrzebujemy więc idealnego wyposażenia, które zapewni maksymalną wygodę pracy, odciąży kręgosłup podczas godzin spędzanych przy biurku, a przy okazji perfekcyjnie wpisze się w stylistykę biura. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie? Poza względami estetycznymi warto zwrócić uwagę na konstrukcję fotela. Najważniejsze są tutaj: siedzisko oraz oparcie.

Regulowane w zakresie wysokości i kąta nachylenia oparcie to propozycja, która zagwarantuje nam maksymalny komfort nawet podczas wielu godzin spędzanych w pozycji siedzącej. Jeśli oczekują Państwo jeszcze więcej komfortu, dobrym rozwiązaniem będzie fotel biurowy z regulowaną głębokością, dzięki której m.in. łatwiej dostosować fotel do potrzeb osoby niższej. Regulowana głębokość będzie także dobrym rozwiązaniem, jeśli lubimy siedzieć "głęboko" na fotelu.

Obszerne, miękkie siedzisko o zaokrąglonym brzegu oraz lekko opadające z przodu to rozwiązanie, które zapobiegnie uciskowi ud. Jeśli spędzamy w biurowym fotelu nieprzerwanie wiele godzin, warto sięgnąć po model ze wsparciem dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz łopatek. Zapewnia go właściwe profilowanie fotela oraz odpowiednie wypukłości na oparciu.

Sprawdź naszą ofertę na bejot meble biurowe oraz nowy styl krzesła. Inni klienci szukali także: bejot, fotel biurowy i fotele biurowe nowy styl.