Fotele 24/7 – nowoczesne rozwiązanie dla komfortu Państwa pracy

Fotel 24/7 powstał z myślą o osobach, które wykonują swoją pracę w systemie zmianowym. Użytkowanie fotela przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, nie zakłóca jego funkcjonalności i nie wpływa negatywnie na jego ergonomię. Fotele 24/7 to znakomite rozwiązanie między innymi dla pracowników dyspozytorni, biur monitoringu, czy też centrów call centre.

Produkty 11

na stronę
  1. Fotel gabinetowy SONATA HRUA 24/7 steel17 FYR21 - do 150 kg
    Cena promocyjna 2 199,00 zł 1 787,80 zł netto Regular Price 2 380,91 zł

Produkty 11

na stronę

Fotel 24/7? Co go wyróżnia?

Fotele obrotowe typu 24/7 to fotele przede wszystkim wyróżniające się wzmocnioną konstrukcją mechanizmu, zastosowaniem specjalistycznych amortyzatorów oraz wykorzystaniem tapicerek o najwyższej klasie ścieralności. Wybrane modele posiadają komfortowe zagłówki oraz tapicerowane podłokietniki. Do tego wyjątkowo wygodne siedziska i oparcia z funkcjonalnym mechanizmem regulacji. Wszystko to znakomicie służy komfortowi pracy, a także sprawia, że fotel służy nam swoją funkcjonalnością i w nienagannym stanie przez naprawdę długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w zakresie foteli 24/7. Sprawdź naszą ofertę na meble biurowe halmar oraz meble biurowe profim. Inni klienci szukali także: krzesło biurowe bejot, fotele biurowe i krzesło biurowe halmar.