Krzesła i fotele rehabilitacyjne do biura Kulik System

Praca siedząca w połączeniu z nieergonomicznym krzesłem biurowym może doprowadzić nie tylko do bólów kręgosłupa, ale i przyczynić się do powstania poważnych schorzeń. Dzieje się tak za sprawą nacisku, jaki wywieramy na odcinek lędźwiowy. Siła, jaka napiera podczas siedzenia na dolny odcinek kręgosłupa, jest dwukrotnie większa niż nasza waga. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób cierpi na bóle w dolnym odcinku pleców. Jeżeli posiadamy nieodpowiednie krzesło, do tej dolegliwości szybko dołączą kolejne np. bóle karku czy barków. Dlatego zarówno dla siebie, jak i swoich pracowników warto wybrać dobrej jakości krzesła biurowe rehabilitacyjne Kulik System lub fotel ortopedyczny. Korzystnie wpłynie to na jakość pracy, a przy okazji dołoży cegiełkę do budowy pozytywnego wizerunku firmy.

Produkty 21

na stronę
 1. ELEGANCE Kulik System - NEGOCJUJ CENĘ - fotel rehabilitacyjny
  Cena promocyjna 1 869,00 zł 1 730,56 zł netto Regular Price 2 100,00 zł
 2. Fotel biurowy rehabilitacyjny ELEGANCE Kulik System, wysyłka gratis!
  • PROMOCJA
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
  Fotel ELEGANCE Kulik System tapicerka niebieska T-21 - NEGOCJUJ CENĘ - fotel rehabilitacyjny
  Cena promocyjna 1 869,00 zł 1 730,56 zł netto Regular Price 2 100,00 zł
 3. Fotel GALAXY Kulik System - fotel rehabilitacyjny
  Cena promocyjna 1 869,00 zł 1 730,56 zł netto Regular Price 2 100,00 zł
 4. Fotel rehabilitacyjny ELEGANCE Kulik System 2D - WYSYŁKA 24h! ciemno szara tkanina T-25, podstawa czarna, wzrost 165-170cm
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
 5. Fotel rehabilitacyjny ELEGANCE Kulik System 2D - WYSYŁKA 24h! czarna tkanina T-24, podstawa czarna, wzrost 165 -170cm
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
 6. Krzesło profilaktyczno-rehabilitacyjne Kulik System CLASSIC
  Cena promocyjna 860,00 zł 796,30 zł netto Regular Price 950,00 zł
 7. Krzesło profilaktyczno-rehabilitacyjne CLASSIC PRO Kulik System, DOSTAWA GRATIS
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • PROMOCJA
  • Darmowa dostawa
  Krzesło rehabilitacyjne Kulik System CLASSIC PRO 2D - WYSYŁKA 24h! tkanina T35 czarna,wzrost 165-175 cm
  Cena promocyjna 1 050,00 zł 972,22 zł netto Regular Price 1 100,00 zł
 8. Nakładka na fotel samochodowy Kulik System - WYSYŁKA W 24H!
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
  • PROMOCJA
  Nakładka na fotel samochodowy Kulik System - WYSYŁKA W 24H!
  Cena promocyjna 429,00 zł 348,78 zł netto Regular Price 449,00 zł
 9. Nakładka rehabilitacyjna na krzesło lub fotel Kulik System
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
 10. Pas niski Kulik System
  220,00 zł 178,86 zł netto

Produkty 21

na stronę

Krzesła rehabilitacyjne Kulik System

Z myślą o wygodzie oraz zdrowiu Klientów Kulik System przygotował bogatą ofertę dobrych gatunkowo foteli i krzeseł rehabilitacyjnych. To wiodąca na rynku firma oferująca użytkownikom codzienny komfort, dobre samopoczucie i przede wszystkim zdrowy kręgosłup. Na proponowaną przez Kulik System bogatą ofertę produktową składają się znakomitej jakości ergonomiczne fotele rehabilitacyjne, pasy rehabilitacyjne i pasy dedykowane korekcji sylwetki, jak również nakładki na fotel samochodowy czy specjalistyczne krzesła profilaktyczno-rehabilitacyjne. Mowa tu zatem o rozwiązaniach, przeznaczonych do użytku w domu, miejscu pracy, czy nawet podczas jazdy samochodem.

Wszystkie propozycje Kulik System charakteryzują się szczególną dbałością o komfort i zdrowie użytkowników - mają na celu przede wszystkim zapobieganie schorzeniom kręgosłupa oraz wspomaganie ich leczenia. Poszczególne rozwiązania w tym zakresie eliminują naprężenie i zmęczenie mięśni, pomagają utrzymać kręgosłup w fizjologicznej pozycji, co pozwala uniknąć bólu i różnego typu urazów, a w efekcie powodują także zwiększenie przestrzeni dla pracy serca, płuc i żołądka.

Fotel Kulik System - nowatorskie rozwiązanie dla Twojego zdrowia

Fotel Kulik System to propozycja chyba najbardziej popularna wśród oferowanego przez markę asortymentu. Fotele, przeznaczone głównie do wielogodzinnej pracy przy biurku, posiadają unikalną konstrukcję zapewniającą optymalną ochronę pleców. Innowacyjne profilowanie wymusza prawidłowe ułożenie kręgosłupa nawet przy długotrwałym pozostawaniu w pozycji siedzącej. W zależności od wybranego modelu istnieje możliwość skorzystania z szerokiego zakresu regulacji, m.in. wysokości i głębokości siedziska, kąta nachylenia oparcia, wysokości zagłówka. Każdy fotel biurowy marki Kulik System to redukcja naprężenia i zmęczenia mięśni kręgosłupa oraz jego bezwysiłkowa, lecz skuteczna rehabilitacja.

Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele doskonałych rozwiązań marki Kulik System, które pozwolą Ci skutecznie zadbać o swoją oraz swoich pracowników wygodę, a także zdrowy kręgosłup. Dzięki nam nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na drogie masaże czy zabiegi rehabilitacyjne. Warto zatroszczyć się zawczasu o właściwe siedzisko Kulik System, które nie tylko skoryguje Twoją postawę, ale także zapewni optymalne podparcie dla kręgosłupa.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies