Nakładka na fotel samochodowy Kulik System Wysyłka 24H!

370,00 zł 300,81 zł
Dostępność: 24 H
Gwarancja: 2 lata
Producent: Kulik System

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

Nakładka KULIK SYSTEM na fotel samochodowy oparta jest na przełomowym, opatentowanym systemie, pozwalającym zapobiegać schorzeniom kręgosłupa. Amortyzuje wstrząsy, eliminuje naprężenie i zmęczenie mięśni, zapewniając wysoki komfort podczas jazdy samochodem. Pomaga utrzymać kręgosłup w fizjologicznej pozycji, co pozwala uniknąć bólu i urazów, a także powoduje zwiększenie przestrzeni dla pracy serca, płuc i żołądka.

Nakładka dostępna w kolorze czarnym. 

Działanie nakładki Kulik-System: Nakładka na fotel samochodowy stanowi zespól dwóch elementów: poduszki mocowanej na oparciu fotela i poduszki umieszczanej na siedzisku.Cześć górna

  • pozwala bez wysiłku utrzymać kręgosłup w prawidłowej pozycji, przeciwdziała garbieniu się
  • profil poprzeczny stanowi podparcie dla lędźwiowego odcinka kręgosłupa
  • zadaniem profilu pionowego jest podparcie kręgosłupa aż do wysokości kręgów piersiowych oraz stymulacja niewielkich zmian pozycji ciała podczas jazdy (siedzenie dynamiczne).

 Część dolna

  • otwory na guzy kulszowe umożliwiają ich odciążenie, dzięki czemu wstrząsy i drgania nie są przenoszone na kręgosłup, lecz amortyzowane przez mięśnie ud
  • wgłębienia i kanały odpowietrzające nie dopuszczają do przegrzewania gruczołu krokowego
  • specjalna powłoka antypoślizgowa, którą pokryty jest spód siedziska, zapobiega przemieszczaniu się nakładki podczas jazdy oraz zmniejsza siłę wyrzutu z fotela w razie nagłego hamowania (ochrona stawów kolanowych).

Stosowanie nakładki profilaktyczno-rehabilitacyjnej KULIK SYSTEM® na fotel samochodowy pozwala na uniknięcie bólu i urazów kręgosłupa nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Polecana zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.