Spacetronik - meble, które rosną wraz z dzieckiem

Spacetronik to ceniona i bardzo chwalona na naszym rynku marka, której jednym z czołowych produktów są elektryczne biurka dziecięce. Spacetronik koncentruje uwagę na meblach, które rosną wraz z dzieckiem. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą co chwilę wydawać pieniędzy na kolejne – większe – biurko czy krzesło. Biurka Spacetronik, obok niezwykłej funkcjonalności, charakteryzuje również niezrównana jakość i trwałość użytkowa – wytrzymałe mechanizmy, doskonałe materiały i precyzja wykonania sprawiają, że w istocie sprawdzają się w roli niezawodnych mebli. Najpopularniejsze produkty to elektryczne biurka dziecięce Spacetronik, ergonomiczne krzesła dla dzieci Spacetronik, podstawki na biurko Spacetronik i wiele innych.

Produkty 1-48 z 215

na stronę
 1. Biurko dziecięce z regulacją wysokości blatu Spacetronik XD SPE-X103WL 120x60 - OUTLET
  • PROMOCJA
  Biurko dziecięce z regulacją wysokości blatu Spacetronik XD SPE-X103WL 120x60 - OUTLET
  Cena promocyjna 575,00 zł 467,48 zł netto Regular Price 649,00 zł
 2. Biurko z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik SPE-B128BG Astrid 120x60 - szklany blat - outlet
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
  • PROMOCJA
  Biurko z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik SPE-B128BG Astrid 120x60 - szklany blat - outlet
  Cena promocyjna 1 399,00 zł 1 137,40 zł netto Regular Price 1 690,00 zł

Produkty 1-48 z 215

na stronę

Biurko dziecięce z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik

Skupiając uwagę na walorach produktów Spacetronik, podkreślić należy przede wszystkim niezwykłą wręcz funkcjonalność. Elektryczne biurka dziecięce Spacetronik to prawdziwy Rolls Royce w gamie mebli dziecięcych i młodzieżowych. Dzięki regulacji wysokości, to rosnące wraz z dzieckiem biurko może służyć przez wiele lat. Pochylany pulpit w biurku sprawia, że pozycja jest zawsze zgodna z indywidualnymi potrzebami. Obszerny blat gwarantuje swobodę. Dodatkowa półka na biurko z uchwytem na tablet pozwala ułożyć w pobliżu wszystko, co niezbędne. Szuflada umożliwia wygodne sięganie po drobiazgi. Atuty można mnożyć!

Zdrowe, ergonomiczne meble młodzieżowe Spacetronik

Udogodnienia funkcjonalne decydują o zasłużonej opinii, że Spacetronik to jedna z nielicznych marek, które przykładają aż taką wagę do ergonomii. Biurko dziecięce z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik pozwala uniknąć przeciążeń kręgosłupa, bólu w odcinku szyjnym – nawet wielogodzinna praca nie wywołuje negatywnych skutków zdrowotnych.
Nie inaczej jest w przypadku krzeseł. Ergonomiczne krzesło dla dziecka Spacetronik to droga do zachowania zdrowej postawy i prostego kręgosłupa.

Funkcjonalność na medal

Rozbudowana oferta Spacetronik to – obok biurek i krzeseł – również dodatki, które pozwalają personalizować wybrane pozycje, dobierając je zgodne z potrzebami. I tak na przykład w ofercie znalazła się półka do biurka Spacetronik – czyli podstawka na biurko Spacetronik, która powiększa biurko o dodatkową przestrzeń użytkową.
Meble Spacetronik są przemyślane w najdrobniejszych detalach. Wodoodporna powierzchnia ułatwia utrzymanie czystości. Zaokrąglone rogi zwiększają bezpieczeństwo użytkowe. Elektryczne biurka dziecięce Spacetronik to również łatwe sterowanie za pomocą dwóch przycisków. Co więcej, nowoczesny system antykolizyjny dba o to, aby podczas zmiany wysokości biurka, uniknąć przeszkód, a zamontowany z boku haczyk na szkolny plecak, dodaje wygody.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies