Fotel ergonomiczny Mark Adler – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Mark Adler to marka, która na piedestale stawia harmonijne połączenie komfortu użytkownika, zdrowej ergonomii, dopracowanego designu i atrakcyjnej ceny. Słowem, każdy fotel biurowy Mark Adler to starannie przemyślany produkt, który nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Fotele biurowe Mark Adler powstają na podwalinach koncepcji spełnienia wszystkich oczekiwań klientów, a są one dość w gruncie rzeczy uniwersalne. Każdy użytkownik na swoim fotelu chce się czuć przede wszystkim wygodnie. Chce mieć pewność, że podczas wielogodzinnego siedzenia za biurkiem, kręgosłup nie ucierpi i nie zaczną odzywać się żadne przykre dolegliwości ze strony stawów. Dalej, krzesło biurowe powinno również świetnie wyglądać, stanowiąc formę dekoracji biura. No i nie bez znaczenia jest również trwałość – nowoczesne, obrotowe krzesła biurowe są dość mocno eksploatowane, muszą więc być wytrzymałe. I taki właśnie jest każdy fotel ergonomiczny Mark Adler.

Produkty 38

na stronę
 1. Fotel biurowy MARK ADLER EXPERT 6.2 - obciążenie do 150 kg
  • NEGOCJUJ CENĘ
  • Darmowa dostawa
  • PROMOCJA
  Fotel biurowy MARK ADLER EXPERT 6.2 - obciążenie do 150 kg
  Cena promocyjna 650,00 zł 528,46 zł netto Regular Price 666,00 zł
 2. Amare Blue with Drawer - Biurko dziecięce regulowane z szufladą FunDesk
  • Darmowa dostawa
  • PROMOCJA
  Fotel ergonomiczny MARK ADLER EXPERT 4.9 Black - obciążenie do 150 kg
  Cena promocyjna 589,00 zł 478,86 zł netto Regular Price 599,00 zł
 3. Amare Blue with Drawer - Biurko dziecięce regulowane z szufladą FunDesk
  • Darmowa dostawa
  • NEGOCJUJ CENĘ
 4. Amare Blue with Drawer - Biurko dziecięce regulowane z szufladą FunDesk
  • NEGOCJUJ CENĘ

Produkty 38

na stronę

Fotel biurowy Mark Adler i jego możliwości

Fotele biurowe Mark Adler pasują zarówno do nowoczesnego biura, eleganckiego gabinetu prezesa, jak i zacisznego biura w domu. Ich prosty, stonowany i dopracowany design z łatwością wpisze się w każdy typ aranżacji.
Fotel ergonomiczny Mark Adler to również liczne opcje regulacji: wysokości, oparcia ze specjalnym profilowaniem w odcinku lędźwiowym, regulacja zagłówka czy podłokietników – Mark Adler wie, że ergonomia jest niezwykle istotnym czynnikiem, który wpływa nie tylko na komfort pracy, ale przede wszystkim zdrowie. Jest to więc aspekt, o który marka dba ze szczególnym naciskiem.

Fotel biurowy Mark Adler – przemyślany w każdym calu

Fotele ergonomiczne Mark Adler to niezwykle dopracowane detale. Pokrycie fotela biurowego powstaje z tkaniny, której gruba struktura jest gwarantem wygody, a jej unikalne cechy zapewniają wysoki poziom cyrkulacji powietrza. Każdy fotel biurowy Mark Adler to również zasługujące na uwagę profilowanie. Całe oparcie opracowane zostało z myślą o kręgosłupie, a specjalne wsparcie lędźwiowe potęguje efekt ergonomicznej troski o jego zdrowie. Każdy model jest także przyjazny w czyszczeniu i pielęgnacji. Zaś miękkie kółka z kauczuku, w które wyposażony jest każdy fotel ergonomiczny Mark Adler, chronią podłogę przed uszkodzeniami. Konstrukcja wsparta jest na niezwykle solidnej, aluminiowej podstawie. Krzesła biurowe Mark Adler to także wysokie limity wagowe – aby z ich wygody mógł korzystać każdy użytkownik.
Mark Adler to krzesła, które docenisz!
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies