Biurka z regulacją wysokości Kryza, nowy wymiar wygody

Biurka z regulacją wysokości Kryza są rozwiązaniem odwiecznego problemu braku dopasowania mebli do indywidualnych potrzeb. Biurka regulowane elektrycznie Kryza to ponadczasowy design, funkcjonalność, ergonomia i świetna jakość. Kryza troszczy się bowiem o to, aby użytkownicy ruchomych biurek – z których słynie – nie chcieli nigdy już żadnych innych.
Biurko z elektryczną regulacją wysokości Kryza powstało z myślą o biurach, domowych biurach, ale także pokojach nastolatków. To uniwersalne biurko regulowane elektrycznie Kryza łączy w sobie wszystkie potrzebne cechy, aby móc nazwać je meblem doskonałym.
Biurka z regulacją wysokości Kryza składają się zawsze z tych samych elementów – blatu, nóg (stelaża) oraz systemu elektrycznego podnoszenia, za sprawą którego możemy dostosowywać ustawienia do potrzeb.

Produkty 31

na stronę

Produkty 31

na stronę

Biurko regulowane elektrycznie Kryza, poznaj jego zalety

Solidny blat o dowolnej powierzchni - w ogromnej palecie rozmiarów do wyboru, powstaje z mocnego surowca w wysokiej klasie wytrzymałości. Dopracowane w drobnych detalach – zaokrąglone narożniki, powierzchnia odporna na uszkodzenia, zabezpieczenie przed wilgocią – sprawdza się nawet przy najbardziej intensywnym użytkowaniu. Porządny stelaż – każde biurko regulowane elektrycznie Kryza wyposażone jest w stelaż z malowanej proszkowo stali. Sprawdzony mechanizm, dzięki któremu wygodnie sterujemy wysokością biurka, bez trudu dostosowując biurko z elektryczną regulacją wysokości Kryza do indywidualnych potrzeb.

Kryza - ogromny wybór kształtów i modeli

W ofercie producenta znalazły się nie tylko biurka z regulacją wysokości Kryza w klasycznym kształcie i wymiarach. Dostępne są także biurka regulowane elektrycznie Kryza do mniejszych lub trudnych w aranżacji powierzchni: biurka ścienne, regulowane biurka jednonożne wolnostojące, elektrycznie podnoszone biurka dwunożne czy elektrycznie regulowane biurka narożne. Wybór wymiarów i kształtów jest tak ogromny, że swobodnie urządzisz nawet nietypowe pomieszczenie. To nie koniec, możesz bowiem kupić biurko z elektryczną regulacją wysokości Kryza z wybranym zakresem ustawień. Koniec z meblami, do których musisz się dopasowywać – teraz to one dopasują się do ciebie!

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Kryza i jego rozbudowana funkcjonalność

Biurka z regulacją wysokości Kryza to liczne udogodnienia, o które możesz wzbogacić swój mebel: kółka z hamulcami, za sprawą których twoje elektrycznie regulowane biurko Kryza stanie w pełni ruchomym stanowiskiem pracy; bezprzewodowe zasilanie, które dopełnia jego mobilność; funkcjonalna przelotka w blacie i korytko na kable, które pomagają utrzymać porządek; funkcjonalny i bardzo rozbudowany panel z wyświetlaczem LCD, który zapewni ultra wygodne sterowanie. Wygodniej już chyba być nie może!
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies