Fotele komputerowe i biurka dla graczy Huzaro – sposób na największy komfort

Każdy pasjonat gier komputerowych powie to samo – żeby wygodnie grać, trzeba mieć dobry sprzęt! Akcesoria dla graczy to nie tylko szybki komputer i najlepsza karta graficzna. To także fotele dla graczy oraz specjalne biurka gamingowe. Rozwój nowoczesnych technologii galopuje na naszych oczach, a wraz z nim rozwija się branża meblowa, która zgrabnie nadąża za zmieniającymi się potrzebami prawdziwych graczy. Dziś przedstawiamy ofertę marki Huzaro, która ponad wszelką wątpliwość wpisze się w wysokie wymagania miłośników gier komputerowych. Producent w swojej ofercie posiada niezwykle ciekawe i dopracowane modele dla dorosłych i dzieci w przystępnych cenach. Fotele gamingowe Huzaro to klasa! Ergonomiczne, wygodne, wyposażone w szereg udogodnień i niezwykle nowoczesne. Nie ustępuje im również drugi, bezwzględnie niezbędny mebel – biurko gamingowe Huzaro - to także niezwykła sztuka użytkowa dla gamerów.

Produkty 25

na stronę
 1. Fotel gamingowy HUZARO COMBAT 8.0 White, obciążenie do 150 kg
  Cena promocyjna 949,00 zł 771,54 zł netto Regular Price 1 299,00 zł
 2. Fotel gamingowy HUZARO FORCE 6.0 MESH
  Cena promocyjna 665,00 zł 540,65 zł netto Regular Price 749,00 zł
 3. Fotel gamingowy HUZARO FORCE 6.0 RED
  Cena promocyjna 665,00 zł 540,65 zł netto Regular Price 749,00 zł
 4. Fotel gamingowy HUZARO FORCE 6.0 WHITE MESH
  Cena promocyjna 665,00 zł 540,65 zł netto Regular Price 749,00 zł

Produkty 25

na stronę

Krzesła dla graczy Huzaro – kosmiczny design

Fotele Huzaro posiadają szereg certyfikatów które są potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania produktów tej marki. Komfort użytkowania nawet podczas długich godzin przed komputerem to zasługa ergonomicznych kształtów, możliwości regulacji w wielu płaszczyznach oraz dopasowania do indywidualnych preferencji użytkownika. Wiele z prezentowanych na rynku modeli to niecodzienny styl, który dość mocno się wyróżnia. Bogate w żywe, czasem fluorescencyjne kolory, wyposażone często w oświetlenie ledowe sterowane pilotem – nie mogą umknąć uwadze. 

Najpopularniejsze modele Huzaro dla dorosłych i dzieci

Fotele komputerowe dla graczy Huzaro są pod tym względem wyjątkowe, ale to nie jest koniec długiej listy ich zalet. Bardzo starannie dopracowane są również ich walory użytkowe – niezwykle wygodne, z wielopoziomową możliwością regulacji wysokości, wychylenia oparcia, regulacji podłokietników a nawet funkcją bujania. Do najpopularniejszych modeli producenta można zaliczyć z pewnością fotel gamingowy Huzaro Force, Huzaro Combat czy Huzaro Ranger dla najmłodszego pokolenia graczy. Krzesła dla graczy mają poważne zadanie zapewnić użytkownikom wygodę i zdrową postawę przez wiele godzin podczas siedzenia. I radzą sobie z tym zadaniem na medal. Wybierz model krzesła dopasowany do swoich potrzeb z szerokiej oferty producenta.

Biurko komputerowe dla graczy – wybierz fotel gamingowy Huzaro

Jeśli wygoda ma być kompleksowa, wybór biurka gamingowego wcale nie jest mniej istotny, niż krzesła. Nowoczesne biurka komputerowe dla graczy posiadają szereg udogodnień – uchwytów, na słuchawki czy kubek, wlotów na kable, mają również bardzo starannie przemyślaną przestrzeń roboczą, uwzględniającą miejsce na monitor (nadstawka) czy klawiaturę. Krzesła komputerowe dla graczy Huzaro i siostrzane biurka gamingowe Huzaro to wybór, który zapewni każdemu graczowi wielowymiarowy komfort i wesprze w jego pasji! Do biurka Huzaro, dobierz fotel Huzaro i stwórz wyjątkowe centrum gamingu w swoim domu.

Zapraszamy do zakupów produktów marki Huzaro w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy najlepszą jakość produktów w konkurencyjnych cenach. Jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i sprawdź które z produktów dostępne są od ręki.