Krzesła Entelo – nowoczesność, design i ergonomia na medal

Entelo to ceniony producent mebli - marka, która postanowiła zostać specjalistą w dziedzinie krzeseł. Wraz z zespołem naukowców i ekspertów biomechaniki, ergonomii, fizjoterapeutów oraz ortopedów, stworzyła krzesło dopasowane idealnie do ludzkiego kręgosłupa. Uwzględniono krzywizny i potrzeby najpierw dzieci i młodzieży, później również użytkowników dorosłych. Celem było upewnienie się, że wady postawy i bóle kręgosłupa nie będą już problemem. Obok niekwestionowanych walorów, związanych z wygodą i zdrowiem, krzesła Entelo to również przemyślany, nowoczesny design oraz bogactwo wzorów i kolorów, które przyprawia o zawrót głowy. Tak powstały idealne, dopracowane do granic możliwości krzesła stacjonarne, krzesła młodzieżowe oraz krzesła biurowe – z żadnego z nich nie chce się wstawać!
Krzesła Entelo dostępne są w wielu rozmiarach:
  • rozmiar 3   dla wzrostu 119 - 142 cm
  • rozmiar 4   dla wzrostu 133 – 159 cm
  • rozmiar 5   dla wzrostu 146 - 176,5 cm
  • rozmiar 6   dla wzrostu 159 - 188 cm
  • rozmiar 7   dla wzrostu 180+ cm (krzesła biurowe)
oraz trzech grupach asortymentowych:

W przypadku zainteresowania, dostępnymi w ofercie: modelem Petit WK+P (z podnóżkiem) w rozmiarach 5 i 6 oraz krzesłami biurowymi w rozmiarze 7, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy ze sklepem.

Produkty 1-48 z 720

na stronę

Produkty 1-48 z 720

na stronę

Fotel młodzieżowy Entelo – wygodniej już być nie może

Fotele młodzieżowe tej marki to przemyślana konstrukcja z myślą o zachowaniu wszystkich kryteriów ergonomii. Regulacja wysokości, podłokietniki, stabilna baza z kółkami i – co najważniejsze – perfekcyjnie wyprofilowane siedzisko z miękką tapicerką. Fotele młodzieżowa Entelo dostępne są w różnych rozmiarach – tak, aby można było je bez trudu dopasować zarówno do potrzeb młodszych użytkowników, jak i starszaków. Niezliczona ilość wariantów kolorystycznych i wzorzystych deseni pozwala dopasować krzesło bez trudu do wystroju wnętrza oraz preferencji wymagającej młodzieży. Krzesło do biurka Entelo to absolutnie najlepszy możliwy wybór, który łączy potrzeby aranżacyjne, zdrowotne i jakościowe, zachowując przy tym bardzo atrakcyjną cenę.

Krzesło biurowe Entelo – stylowo i komfortowo

Krzesła biurowe Entelo to świetna propozycja do biur, urzędów i wszystkich miejsc, w których na pierwszym miejscu stawia się komfort pracownika. Ergonomiczna konstrukcja ze specjalnie wyprofilowanym siedziskiem zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa i umożliwia regulację wysokości oraz podłokietników. Wszystko wsparte jest solidną podstawa jezdną na kółkach. W ofercie producenta dostępne są również krzesła stacjonarne na nogach, które wyposażone są w to samo, idealnie wyprofilowane siedzisko. Krzesła do biurka Entelo to nowoczesny styl z ogromnym wyborem kolorystycznym tapicerki, elegancka forma, która dopełni aranżację stylowego biura i niekwestionowana jakość, w której po prostu nie da się nie zakochać się od pierwszego wejrzenia.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies