Fotele dla graczy i krzesła gamingowe

Doświadczonych graczy komputerowych, którzy spędzają sporą część czasu w wirtualnej rzeczywistości, nie trzeba specjalnie przekonywać, jak duże znaczenie ma odpowiednio dobrany fotel gamingowy. Świat gier rządzi się swoimi prawami, ale nie można zapominać, że w tym realnym organizm jest narażony na kontuzje - długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej na krześle komputerowym może wiązać się z przeciążeniem kręgosłupa. Do tego dochodzą urazy nadgarstków i stawów łokciowych. Dlatego niezwykle istotne jest, żeby fotel dla gracza był w pełni ergonomiczny i zapewniał maksimum komfortu.

Produkty 1-48 z 72

Strona
na stronę
  1. Fotel gamingowy HUZARO FORCE 6.0 GREY
    Cena promocyjna 699,00 zł 568,29 zł Regular Price 749,00 zł
  2. Fotel gamingowy HUZARO FORCE 6.0 MESH
    Cena promocyjna 699,00 zł 568,29 zł Regular Price 749,00 zł
  3. Fotel gamingowy HUZARO FORCE 6.0 RED
    Cena promocyjna 699,00 zł 568,29 zł Regular Price 749,00 zł

Produkty 1-48 z 72

Strona
na stronę

Fotele komputerowe dla graczy

Odpowiednie krzesło dla gracza to konieczność. Jeśli weźmie się pod uwagę długi czas spędzany przed komputerem, to nie będzie zaskoczeniem, że nieergonomiczne siedzisko często prowadzi nie tylko do bólu w kręgosłupie, ale i jego poważnych schorzeń. Warto przy tym dodać, że fotel obrotowy dla gracza nie musi służyć jedynie do grania. Z powodzeniem znajduje zastosowanie jako niezwykle wygodny fotel do nauki, pracy przy komputerze czy jako siedzisko w gabinecie. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, przypominającemu komfortowe siedzenie w wysokiej jakości samochodzie fotele gamingowe, zapewniają optymalne podparcie dla pleców. Wygodny i delikatnie wyprofilowany fotel dla gracza zmniejsza ucisk wywierany na dolny odcinek kręgosłupa, rozkłada równomiernie ciężar ciała, a także minimalizuje nieprzyjemne napięcie mięśni. Dzięki temu nie czuć dyskomfortu nawet po wielu godzinach siedzenia.

Ergonomiczne fotele gamingowe

Niezwykle efektowny i charakterystyczny dla tej grupy siedzisk design, to nie tylko chęć wyróżnienia się na tle zwykłych krzeseł biurowych. Tak zaprojektowane siedziska pozwalają również poprawić komfort i jakość siedzenia. Umieszczenie jednego z nich w biurze niewątpliwie doda wnętrzu unikalnego charakteru i stylu. Fotele komputerowe dla graczy to metoda by dodać zarówno wygodę jak i nietuzinkowy design do pomieszczenia.

Wygodne krzesła komputerowe dla graczy

Oferowane w naszym sklepie fotele dla graczy tapicerowane są wytrzymałą ekoskórą, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości. W oparciach wybranych modeli umieszczono też siatkę, która zapewnia dodatkową wentylację. Proponowane Państwu fotele gamingowe charakteryzują się nowoczesnym, dynamicznym designem oraz oryginalnym zestawieniem kolorów. Połączenie efektownego wzornictwa, funkcjonalności i wyjątkowego poczucia komfortu stanowi gwarancję udanej wyprawy do wirtualnego świata.

Pragniemy przy tym podkreślić, że z najwyższą starannością kompletujemy naszą ofertę oraz wzbogacamy ją o kolejne dobre gatunkowo produkty. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wysokiej klasy fotele komputerowe dla graczy renomowanych producentów i uznanych marek. Stawiamy na jakość, dlatego wszystkie oferowane przez nas fotele zostały wyprodukowane z najwyższej jakości surowców i materiałów. Bezpieczeństwo zakupu zapewnia nie tylko wysoka klasa mebli, ale również fakt, że dajemy na nie aż dwuletnią gwarancję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sprawdź naszą ofertę na sitplus meble do biura oraz taborety kuchenne nowy styl. Inni klienci szukali także: meble do biura, krzesło biurowe i krzesła biurowe unique.