Regały

Regały pokojowe są nieodzownym elementem wystroju każdego wnętrza. Trudno bez nich pomieścić wszystko to, co chcemy ukryć, trudno zorganizować bez nich przestrzeń. Ponadto, stanowią również istotny element aranżacji.

Produkty 7

na stronę

Produkty 7

na stronę

Nowoczesne regały do salonu

Projektowane w wielu różnorodnych stylach – z myślą o różnej funkcjonalności i o uniwersalnym dopasowaniu do potrzeb użytkowych klientów.

Regały otwarte sprawdzają się na książki, zdjęcia, elementy dekoracyjne i ekspozycję, której nie chcemy ukrywać i która stanowi dodatkową ozdobę wnętrza. Ich minimalistyczna forma doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje. Wyglądają bardzo delikatnie, nie stwarzają wizualnie wrażenia przytłoczenia, nie zmniejszają przestrzeni – są doskonałym wyborem do niewielkich pomieszczeń.

Białe regały pokojowe

Regały na książki mogą być otwarte lub półotwarte. Świetnie sprawdzają się w roli schowka i bardzo ułatwiają organizację przestrzeni. Mogą być wyposażone w szuflady lub szafki z drzwiczkami. Dostępne zarówno w formie klasycznej, jak i nowoczesnej. Różnorodność surowców, wzorów i kolorów sprawia, że bez trudu można dopasować je do indywidualnych potrzeb.
Pośród nich bardzo chętnie wybierane są regały białe – w stylu skandynawskim, które w wyjątkowo wdzięczny sposób wpisują się w dowolną aranżację. Popularnym wyborem są również regały dąb sonoma – z laminowanej płyty w eleganckim, klasycznym kolorze drewna.

Regały do salonu, pokoju młodzieżowego i dziecięcego

Producenci tworzą w myśl zasady zaspokajania potrzeb odbiorców – tak powstały niezwykle funkcjonalne i uniwersalne regały otwarte z możliwością samodzielnej konfiguracji. Kostki – kubiki mogą pozostać otwarte lub wypełnione bardzo dekoracyjnymi pudełkami, które pomieszczą ogromnie wiele drobiazgów. Ten typ regałów sprawdzi się w każdym pomieszczeniu domu – od dużego pokoju, przez pokoje dzieci, aż po sypialnię. Sprawdź naszą ofertę na nowy styl krzesła dziecięce oraz krzesła obrotowe dla dzieci halmar. Inni klienci szukali także: nowoczesne fotele wypoczynkowe, krzesła pokojowe i stoły rozkładane.