Biokominek stołowy Globmetal SMART - 3 kolory

159,00 zł 129,27 zł
Dostępność: Zapytaj o termin realizacji
Gwarancja: 2 lata
Producent: Globmetal

Globmetal - kolorystyka ×

Przykładowe zdjęcie produktu.

Biokominek stołowy Globmetal SMART

Biokominek wolnostojący to świetna alternatywa dla tradycyjnych kominków. Bazuje na bezwonnym i przyjaznym dla środowiska paliwie, którego płomień tworzy miły i romantyczny nastrój w każdej przestrzeni.

Nowoczesny biokominek Smart to najmniejszy wolnostojący biokominek dostępny w ofercie. Dzięki niewielkim rozmiarom produkt doskonale sprawdzi się jako dekoracja wszędzie tam, gdzie zostanie ustawiony. Ten piękny biokominek rozświetli i wizualnie ociepli sypialnię, salon, balkon czy nawet ogródek.

Biokominek w całości został wykonany z wysokiej jakości stali oraz pokryty odporną na działanie wysokiej temperatury farbą. Biokominek dodatkowo został wyposażony w wykonany ze stali nierdzewnej palnik. W palniku biokominka zastosowano bezpieczną biowkładkę, dzięki której biopaliwo wsiąka, zmniejszając ryzyko rozlania. Biokominek w całości bazuje na bezwonnym oraz bezpiecznym dla otoczenia biopaliwie, którego większe ilości można dokupić tutaj.

Pojemność palnika w tym modelu wynosi 0,2 l.

W trosce o jak największe bezpieczeństwo biokominek dodatkowo został wyposażony w cztery hartowane szyby o grubości 4 mm, które ze wszystkich stron otaczają płomień.

Biokominek Smart

Produkt dostępny w kilku wersjach kolorystycznych:

  • czarny
  • biały
  • szary

Wymiary:

  • szerokość: 13 cm
  • głębokość: 13 cm
  • wysokość: 17 cm