Grille węglowe

Wszyscy wiemy, że nic nie smakuje tak dobrze jak potrawy przyrządzone na świeżym powietrzu. Mięso i warzywa z rusztu mają niepowtarzalny smak i zapach - to woń pysznego jedzenia, a także relaksu i czasu spędzonego w gronie przyjaciół i rodziny. Udane przyjęcie przy grillu to jednak nie tylko towarzystwo i wyśmienity posiłek. Niezwykle ważny jest tu również wybór sprzętu ? odpowiedni grill zapewni nam komfortowe i przede wszystkim bezpieczne ucztowanie na łonie przyrody.

Produkty 10

na stronę

Produkty 10

na stronę
Nasza oferta to szeroki wachlarz produktów, w którym każdy amator grillowania znajdzie coś dla siebie. Największą popularnością wśród kupujących cieszą się grille węglowe. Charakteryzują się one przystępną ceną, bogactwem modeli, a także uniwersalnością - do rozpalenia grilla wystarczy tylko podpałka i worek węgla, nie potrzebujemy sieci elektrycznej lub butli z gazem. Dzięki temu możemy biesiadować w każdych warunkach - waga i niewielkie wymiary grilla sprawiają, że możemy go zabrać wszędzie - nad jezioro, na działkę czy na wycieczkę.

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo grille węglowe Landmann, dzięki którym grillowanie stanie się czystą przyjemnością. Kulisty grill Czarna Perła, a może nowoczesny grill z serii Taurus? Prezentowane modele posiadają wszystkie cechy idealnego urządzenia. Pokrywa z regulacją przepływu powietrza i wbudowanym termometrem skraca czas pieczenia i zapobiega wysuszaniu się potraw, a popielnik umożliwia czyszczenie grilla podczas jego użytkowania.

Nasze produkty wykonane są z najwyższej klasy materiałów - zarówno misy, pokrywy, jak również części składowe są emaliowane, co nie tylko zabezpiecza przed korozją i działaniem wysokiej temperatury, ale również wpływa na różnorodność wariantów kolorystycznych. Chromowane ruszty to gwarancja trwałości i łatwości w czyszczeniu. Grille węglowe Landmann to nie tylko doskonała jakość i efektowny design, ale również innowacyjne technologie (np. system OptiHeat) doceniane przez użytkowników w testach konsumenckich.