Materac nawierzchniowy Hevea Topper Visco 120x200


Uwaga!
Ze względu na okresowe problemy z dostępnością surowców do produkcji, mogą wystąpić opóźnienia w wysyłkach niektórych modeli i rozmiarów materacy. W związku z tym termin realizacji może się wydłużyć, o czym zostaną Państwo poinformowani.

781,00 zł 723,15 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: Jeżeli produkt posiada cenę promocyjną, podana kwota to najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją. Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży. Cena dotyczy produktu w wersji podstawowej. 781,00 zł 723,15 zł netto
Dostępność: 5 - 14 dni roboczych
Gwarancja: 2 lata
Koszty dostawy (przesyłka
kurierska bez wniesienia):
Ładuję...
Producent: Hevea

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

Materac nawierzchniowy Hevea Topper Visco 120x200

Wyrób medyczny Topper umieszczany na właściwym materacu łóżka, w celu dodania mu nowych funkcjonalności.

Stosowany jest w celu zmniejszenia ryzyka powstawania odleżyn, zwłaszcza u pacjentów o ograniczonej zdolności poruszania się.

Działa w wyniku zastosowania w nim pianki z pamięcią, która efektywnie zwiększa równomierność ucisku na tkanki.

Efektywne i tanie rozwiązanie do łóżek z uszkodzonymi wkładami np. sprężynowymi jak i jako nakładka podnosząca komfort snu na wersalkach, sofach rozkładanych itp.

Topper może być stosowany przez pacjentów moczących się oraz w innych sytuacjach, gdy ze względów profilaktyki zakażeń konieczne jest zabezpieczenie przed wydzielinami/wydalinami.

Topper może być używany ze standardowymi łóżkami szpitalnymi, na salach chorych, w hospicjach jak i w warunkach domowych.

Zbudowany z bloku pianki viscoelastycznej o grubości 5 cm.

Pokrowiec 2-warstwowy z dzianiny antyalergicznej na bazie gatunkowego poliestru i bawełny, zaopatrzony w zamek z suwakiem.

Możliwość prania pokrowca.