Krzesło Bejot SHELL SH 220 2N


Uwaga!
Ze względu na sytuację związaną z COVID-19 (w tym narastające ograniczenia dostaw), terminy realizacji zamówień będą indywidualnie potwierdzane przez producenta w oparciu o harmonogram produkcji.

733,08 zł 596,00 zł
Dostępność: 8-10 tygodni
Gwarancja: 5 lat
Producent: Bejot

Bejot - tapicerka ×

Bejot - łączniki ×

Bejot - pulpity do krzeseł ×

Bejot - wykończenia ×

Bejot - wyposażenie dodatkowe I ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

SHELL
Shell to rodzina awangardowych krzeseł konferencyjno-audytoryjnych. Krzesło przykuwa uwagę oryginalną i dynamiczną formą, opartą na połączeniu elementów plastikowych - siedziska i oparcia - z lekkim stelażem metalowym. Dzięki możliwości łączenia w rzędy, sztaplowania po 8 sztuk oraz dodatkowemu wyposażeniu w pulpity lewo i prawostronne, Shell staje się niezwykle mobilnym krzesłem, chętnie stosowanym w salach szkoleniowych, audytoryjnych, oraz poczekalniach i recepcjach. Szeroki wybór kolorystyki elementów plastikowych oraz chromowany stelaż sprawiają, że Shell doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych sal wykładowych, pomieszczeń poczekalnianych i recepcyjnych, a dzięki łatwemu utrzymaniu w czystości sprawdza się również w pomieszczeniach socjalnych.
SH 220 2N
Siedzisko i oparcie
Wykonane z polipropylenu ukształtowane w sposób nie tylko atrakcyjny wzorniczo, ale zapewniający komfort niespotykany przy tego typu modelach. Tapicerowana nakładka na siedzisku.

Funkcjonalność
  • sztaplowane po 8 sztuk
  • przewożenie na specjalnie skonstruowanym wózku Shell
  • łączenie krzeseł w rzędy - łącznik zawiasowy
  • możliwość zamontowania pulpitu antypanik w wersji dla prawo lub leworęcznych
Stelaż
Konstrukcja metalowa, chromowana