Halmar stoliki kawowe w najlepszym stylu

Stolik kawowy to mebel, który znalazł uznanie w wielu domach. Dodaje klasy, szyku i elegancji, trudno mu także odmówić walorów funkcjonalnych. Można postawić na mobilny, niewielkich gabarytów stolik barowy Halmar na kółkach, albo typowy, wysoki stolik barowy na nogach. W obu przypadkach, z tym producentem możemy być pewni jednego – świetny design, doskonała jakość i przystępna cena.

Produkty 3

na stronę

Produkty 3

na stronę

Stoliki kawowe Halmar – do wszystkich wnętrz?

Stoliki barowe pełnią funkcję podręcznego barku – posiadają wygodne uchwyty na butelki, niewielki stelaż, zabezpieczający przed spadającym szkłem. Bardzo zgrabne rozmiarowo, nie zajmują wiele miejsca, dodają natomiast wnętrzu szyku. Serwowanie gościom trunków z takiego stolika sprawia, że drinki smakują wybornie. Każdy stolik kawowy Halmar jest niezwykle eleganckim dodatkiem, każdy pasuje do wnętrz o innym charakterze, sam decydujesz czy stawiasz na klasykę czy nowoczesność.

Stoły kawowe Halmar na przyjęcia i uroczystości

Wysoki stolik kawowy na jednej lub czterech nogach to praktyczne i eleganckie wsparcie przyjęć. Wszędzie tam, gdzie styl imprezy nie wymaga posadzenia gości przy stole, a jedynie możliwości wygodnego zajęcia miejsca przy niewielkim, mieszczącym dwa drinki blacie. Łatwy do przenoszenia, przyjazny w aranżacji, elegancki i dodający splendoru. Każdy stolik Halmar to również potwierdzona opiniami użytkowników jakość i dopracowane w drobnych szczegółach detale, które gwarantują trwałość.
Ustawienia dotyczące cookies Ustawienia dotyczące cookies