Hoker obrotowy Bejot SPIN SN W TH


Uwaga!
Ze względu na sytuację związaną z COVID-19 (w tym narastające ograniczenia dostaw), terminy realizacji zamówień będą indywidualnie potwierdzane przez producenta w oparciu o harmonogram produkcji.

1 329,63 zł 1 081,00 zł
Dostępność: 8-10 tygodni
Gwarancja: 5 lat
Koszty dostawy (przesyłka
kurierska bez wniesienia):
Ładuję...
Producent: Bejot

Bejot - tapicerka ×

Bejot - warianty konstrukcji ×

Bejot - ślizgi / stopki ×

Bejot - nogi ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

SPIN

Pragniemy być uwodzeni prostotą ale, jednocześnie chcemy aby przedmioty, którymi się otaczamy były głęboko przemyślane i zaawansowane technologicznie. Odpowiedzią jest praktyczna i porywająca kolekcja Spin. W jej skład wchodzi obrotowy hoker o regulowanej wysokości, który idealnie wpisuje się w rozwiązania typu „sitting & standing”. Spin to dowód na to, że wszytko kręci się wokół dobrze zaprojektowanego detalu. Detalu, który nie tylko czyni produkt wyjątkowym wizualnie, ale także podnosi wygodę na wyższy poziom. Dopełnieniem kolekcji są dwa stołki, o metalowym lub drewnianym stelażu oraz klasycznej wysokości siedziska. 

Hoker obrotowy Bejot SPIN SN W TH

Stelaż Nogi z drewna litego jesion (kolorystyka wg. próbnika Bejot) + stelaż malowany proszkowo


Śruba regulująca wysokość

Stopki: 

  • filcowe na twarde podłoże (standard) 
  • plastikowe na miękkie podłoże (opcja) 
  • gumowe, antypoślizgowe (czarne)

Siedzisko  Tapicerowane tkaniną lub skórą. Istnieje możliwość łączenia tapicerek w IV grupie cenowej: remix + skóra, sven + skóra.

Przeszycia (ściegi) Przeszycia (ściegi) w kolorze tapicerki lub w kolorze: białym, szarym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, czarnym