Fotel hamakowy Orquidea C140 ORC14

460,00 zł 373,98 zł
Dostępność: 4 - 10 dni roboczych
Gwarancja: 1 rok
Koszty dostawy (przesyłka
kurierska bez wniesienia):
Ładuję...
Producent: La Siesta

Hamaki - wykończenia ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

Fotel hamakowy Orquidea C140, ORC14W KARAIBSKIM STYLU

Hamak ten wyprodukowany został w Kolumbii, gdzie hamaki zawsze są ważną częścią codziennego życia. Charakterystycznym znakiem handlowym wszystkich hamaków wykonanych w Kolumbii jest otwarta pętla na końcu jego zawieszenia.

Wysoka Jakość Materiałów

Do produkcji hamaków La Siesta użyta jest wyłącznie prawdziwa, nie przetwarzana bawełna, z długimi włóknami. Bawełna ta nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała.

Aby upewnić się, że będziesz w stanie cieszyć się relaksującym wypoczynkiem przez wiele lat brzegi hamaku zostały podwójnie wzmocnione, a duża ilość lin podtrzymujących (jest ich aż 40) zabezpiecza równomierne rozmieszczenie ciężaru ciała.

Drążek wykonany został z najwyższej jakości drewna pochodzącego z odpowiedzialnie zarządzanych lasów (FSC ®)

Gwarancja Bezpieczeństwa

Szczególną cechą foteli hamakowych La Siesta jest budowany system obrotowy. Umożliwia on swobodne i bezpieczne obracanie fotela hamakowego zwiększając jego trwałość.

Wszystkie produkty La Siesta zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić tutaj.
Do hamaka można dokupić również pasujące kolorystycznie poduszki tutaj.


Specyfikacja techniczna
Wymiary materiału:105 x 140 cm
Wysokość całkowita /od dołu fotela do uchwytu mocującego/:155 cm
Długość drążka:110 cm
Dopuszczalne obciążenie:130 kg
Materiał:Zdobienia Kolumbijskie: otwarta pętla na końcu zawieszenia, Czysta, nie pochodząca z recyklingu bawełna, Egzotyczne drewno Cumaru pochodzące z Ameryki Południowej, Wzmocnione Brzegi - Odporność na rozdarcie, Wbudowany bezpieczny system obrotowy, 100% drewno z certyfikatem FCS