Fotel hamakowy HCXL - różne kolory

588,00 zł 478,05 zł
Dostępność: 4 - 10 dni roboczych
Gwarancja: 1 rok
Producent: Koala

Koala ×

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

Fotel hamakowy HCXL

Fotel hamakowy HCXL jest fotelem dość dużym, zaprojektowanym tak, by mógł pomieścić dwie osoby. Idealnie sprawdza się we wnętrzach i w ogrodach. Materiał wykonany jest z bardzo dobrej jakościowo bawełny. Sznurki podtrzymujące fotel plecione są ręcznie. Całą konstrukcje podtrzymuje drewniany drążek, który jest specjalnie impregnowany. To sprawia, że zachowuje on swoją wytrzymałość przez długi czas.

Maksymalne obciążenie przewidziane dla tego fotela wynosi 140 kg. Szerokość drążka wynosi 112 cm., a wysokość od dołu do uchwytu mocującego 137 cm. Fotel HCXL posiada certyfikat TUV. W naszej ofercie dostępnych jest wiele bardzo atrakcyjnych kolorów tego fotela.

PODUSZKI (SIEDZISKO i OPARCIE) NIE STANOWIĄ KOMPLETU! Można je dokupić tutaj

Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]: 175 x 127
wysokość [cm] (od dołu fotela do uchwytu mocującego):137
szerokość drążka [cm]: 112
dopuszczalna waga [kg]: 140

Sposoby konserwacji:
Konserwacja hamaków zależy przede wszystkim od tego, gdzie ich używamy i z jakiego surowca wykonane są stelaże. Jeśli używamy hamaku w ogrodzie powinniśmy szczególnie o niego dbać, gdyż jest narażony na wiele czynników zewnętrznych takich jak słońce, deszcze, wilgoć, korozja. Powinniśmy zaopatrzyć się w substancje, które chronią surowiec, z którego wykonany jest nasz hamak. Należy także pamiętać o tym, aby zdejmować płótno ze stelażu, gdy już skończymy używać hamak, aby zapobiec na przykład wybarwianiu się materiału od słońca. Jeśli używamy hamaku w domu nie musimy się bardzo angażować w jego konserwację. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć stelaż suchą ściereczką.