Fotel hamakowy HC9 - różne kolory

476,00 zł 386,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: Jeżeli produkt posiada cenę promocyjną, podana kwota to najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją. Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży. Cena dotyczy produktu w wersji podstawowej. 476,00 zł 386,99 zł netto
Dostępność: Zapytaj o Produkt
Gwarancja: 1 rok
Koszty dostawy (przesyłka
kurierska bez wniesienia):
Ładuję...
Producent: Koala

Koala ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

Fotel hamakowy HC9

Ręcznie robiony, bawełniany fotel hamakowy w sam raz dla Ciebie! Fotel hamakowy HC9 jest fotelem jednoosobowym.

Wykonany jest ręcznie z bardzo dobrej jakościowo bawełny bez domieszek innych materiałów. Sznurki, na których hamak jest zawieszany są plecione z wełny, która podobnie jak bawełna, jest bardzo dobrej jakości. Fotel ten jest nieduży, co sprawia, że idealnie nadaje się do małego wnętrza. Belka, która wieńczy fotel jest specjalnie impregnowana i przez to niezwykle wytrzymała na czynniki zewnętrzne.

Fotel posiada certyfikat TUV. Maksymalne obciążenie przewidziane dla tego fotela to 120 kg. Wysokość fotela od dołu do uchwytu mocującego wynosi 150 cm. Szerokość drążka wynosi 82 cm. Gama kolorystyczna hamaków jest na tyle bogata, że każdy z nas, z pewnością, znajdzie odpowiednią barwę do swojego mieszkania.

PODUSZKI (SIEDZISKO i OPARCIE) NIE STANOWIĄ KOMPLETU! Można je dokupić dodatkowo tutaj.
Do fotela proponujemy również podstawkę na stopy, którą można kupić tutaj.

Specyfikacja techniczna:
wymiary materiału: 128 x 98 cm
wysokość (od dołu fotela do uchwytu mocującego): 150 cm
szerokość drążka: 82 cm
dopuszczalna waga: 120 kg

Sposoby konserwacji:
Konserwacja hamaków zależy przede wszystkim od tego, gdzie ich używamy i z jakiego surowca wykonane są stelaże. Jeśli używamy hamaku w ogrodzie powinniśmy szczególnie o niego dbać, gdyż jest narażony na wiele czynników zewnętrznych takich jak słońce, deszcze, wilgoć, korozja. Powinniśmy zaopatrzyć się w substancje, które chronią surowiec, z którego wykonany jest nasz hamak. Należy także pamiętać o tym, aby zdejmować płótno ze stelażu, gdy już skończymy używać hamak, aby zapobiec na przykład wybarwianiu się materiału od słońca. Jeśli używamy hamaku w domu nie musimy się bardzo angażować w jego konserwację. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć stelaż suchą ściereczką.