Fotel hamakowy Botanica C160 BOC16

665,00 zł 540,65 zł
Dostępność: 4 - 10 dni roboczych
Gwarancja: 1 rok
Producent: La Siesta

Rata już od: miesięcznie

przykładowe zdjęcie produktu

 

Fotel hamakowy Botanica C160, BOC16

Fotel hamakowy La Siesta Botanica malinowy w świeżych kolorach malinowych z drobnymi, teksturowymi liniami wykonany z wysokiej jakości czystej bawełny z produkcji ekologicznej (certyfikowany zgodnie z normą, OE 100 Textile Exchange). Pochodzi z Kolumbii, gdzie hamaki zawsze były istotną częścią życia codziennego.

Ten fotel hamakowy posiada wzmocniony brzeg odporny na rozdarcia, poprzez zastosowanie podwójnego szycia, dzięki temu masz pewność, że będziesz się cieszyć swoją spokojną oazą na La Siesta długie lata. Tkaniny z naszej linii Botanica są gęsto tkane i wiele lin do zawieszenia zapewniają równomierny rozkład masy.Drążek hamaka wykonany jest z wysokiej jakości litego drewna z dobrze zarządzanych lasów (FSC®).

Charakterystycznym znakiem towarowym w foteli hamakowych La Siesta budowany bezpieczny system obrotowy, pozwalający na bezpieczny obrót fotela hamakowego wokół swojej osi, dzięki czemu jest bardziej trwały.
 
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno tutaj.

 
Specyfikacja techniczna
Wymiary materiału:115 x 160 cm
Wysokość całkowita/od dołu fotela do uchwytu mocującego/:170 cm
Długość drążka:110 cm
Dopuszczalne obciążenie:130 kg
Symbole:Zdobienia Kolumbijskie: otwarta pętla na końcu zawieszenia, Bawełna z upraw ekologicznych, Egzotyczne drewno Cumaru pochodzące z Ameryki Południowej, Wzmocnione Brzegi - Odporność na rozdarcie, Wbudowany bezpieczny system obrotowy, Tkanina wzmocniona dużą gęstością splotu, Certyfikat FSC, Certyfikat OE