Fotel biurowy obrotowy BGroup SMART Black, obciążenie do 200 kg

Cena promocyjna 1 958,22 zł 1 592,05 zł Regular Price 2 303,79 zł
Dostępność: Zapytaj o termin realizacji
Gwarancja: 5 lat
Producent: BGroup

BGroup - Tapicerki ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

Fotel biurowy obrotowy BGroup SMART Black

Nowoczesne krzesło pracownicze wykonane z tworzywa sztucznego z wzmocnieniem strukturalnym z aluminium. Dzięki zastosowaniu takich materiałów uzyskaliśmy niską wagę produktu 10 kg oraz wysoką wytrzymałość 200 kg potwierdzonym certyfikatem wystawionym przez niezależne laboratorium. Krzesło w standardzie wyposażone w innowacyjny mechanizm oraz podłokietniki.

Mechanizm:

Mechanizm Synchroniczny stanowi integralny element konstrukcji krzesła (nie jest oddzielnym komponentem). Mechanizm pozwala na synchroniczne odchylenie oparcia i siedziska w stosunku 2:1 z funkcją pochylania przedniej krawędzi zapobiegającej uciskowi na odcinek udowy podczas pracy. Dzięki nowoczesnym materiałom jego praca jest bardzo cicha. Konstrukcja mechanizmu jest na specjalnych podporach dających efekt lewitującego siedziska co zdecydowanie wpływa na walory estetyczne. Obsługa mechanizmu za pomocą ukrytych pod siedziskiem cięgien sterowanych linkowo. Linki ukryte w specjalnych tłoczeniach w osłonie siedziska.

Podłokietniki:

Innowacyjne regulowane podłokietniki zintegrowane z oparciem krzesła. Zamontowane na specjalnym zawiasie kulowym dającym możliwość regulacji w zakresie 90` góra- dół 90` lewo – prawo. Nakładki podłokietnika wykonane z miękkiego tworzywa. Podłokietniki dają możliwość pracy klasycznej jak i pracy na urządzeniach przenośnych.

Oparcie:

Oparcie wykonane z tworzywa sztuczne zintegrowane z resztą krzesła. Tapicerowane tkaniną.

Siedzisko:

Siedzisko wykonane z tworzywa sztucznego stanowiące element integralny całego krzesła. Pokryte jest pianką wylewaną o gęstości 65 kg/m3. Krawędzie boczne siedziska szyte z niezależnych elementów z możliwością wyboru kolorystyki. Przednia krawędź mocno zaoblona wspomagając tym samym komfort pracy poprzez niwelowania ucisku na odcinku udowym przy zablokowanej pracy mechanizmu. Regulacja wysokości siedziska za pomocą kolumny gazowej z poduszką powietrzna podnoszącą komfort siadania na krześle.

Podstawa:

Podstawa 5-cio ramienna w kolorze czarnym wykonana z tworzywa sztucznego z elementami nośnymi ze stali. Podstawa 2 stopniowa z wysokim i węższym rdzeniem nośnym a niższym i szerszym detalem wykończeniowym.

Kółka jezdne:

Kółka uniwersalne fi 60 mm koloru czarnego.

Maksymalne obciążenie do 200 kg

Fotel BGroup SMART - wymiary