Nowy Styl stoły na specjalne potrzeby

Stoły specjalistyczne – niszowa, ale bardzo potrzebna kategoria branży meblowej, w której swoje miejsce znalazły produkty na niecodzienne potrzeby. Znalazły się tu stoły barowe Nowy Styl, hotelowe, restauracyjne czy zgrabne gabarytowo stoły biurowe, które świetnie komponują się z krzesłami i łącznikami z tej samej serii. Dzięki przemyślanej stylistyce, każdy z tych produktów doskonale spełnia swoją rolę, uzupełniając przestrzeń i zwiększając wygodę funkcjonalną.

Produkty 3

na stronę
  1. Stół konferencyjny SIMPLE 140x80
    Cena promocyjna 756,00 zł 614,63 zł Regular Price 840,00 zł
  2. Stół konferencyjny SIMPLE 200x80
    Cena promocyjna 882,28 zł 717,30 zł Regular Price 980,31 zł
  3. Stół konferencyjny SIMPLE 80x80
    Cena promocyjna 623,25 zł 506,71 zł Regular Price 692,50 zł

Produkty 3

na stronę

Stoły do kawiarni Nowy Styl – lepsze od najlepszych

Stół barowy, który możesz zamówić dokładnie w takim stylu jakiego potrzebujesz? Z marką Nowy Styl to możliwe. Sam wybierasz rodzaj wykończenia blatu, preferowaną kolorystykę oraz gabaryty – mały, okrągły stolik lub duży, okrągły stół bankietowy – producent daje duże pole do popisu w zakresie kompozycji tego, co potrzebujesz. To styl, który świetnie wygląda w hotelowym pokoju, nowoczesnej restauracji czy przytulnej kawiarni.

Stolik biurowy Nowy Styl – wybierz to, czego potrzebujesz

Niewielki stolik biurowy? Łącznik między krzesłami do poczekalni? Niski stół, zwiększający przestrzeń roboczą? Stolik Nowy Styl zawsze spełni swoje zadanie! Producent zadbał o to, żeby uzupełnić każdą przestrzeń. Już nie musisz zamawiać kosztownych mebli na wymiar. Zajrzyj do oferty producenta i wybierz modele dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb. Każdy z mebli Nowy Styl to gwarantowana jakość, nowoczesny design i dopracowane detale. Sprawdź sam!