Nowy Styl stoły na specjalne potrzeby

Stoły specjalistyczne – niszowa, ale bardzo potrzebna kategoria branży meblowej, w której swoje miejsce znalazły produkty na niecodzienne potrzeby. Znalazły się tu stoły barowe Nowy Styl, hotelowe, restauracyjne czy zgrabne gabarytowo stoły biurowe, które świetnie komponują się z krzesłami i łącznikami z tej samej serii. Dzięki przemyślanej stylistyce, każdy z tych produktów doskonale spełnia swoją rolę, uzupełniając przestrzeń i zwiększając wygodę funkcjonalną.
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Stoły do kawiarni Nowy Styl – lepsze od najlepszych

Stół barowy, który możesz zamówić dokładnie w takim stylu jakiego potrzebujesz? Z marką Nowy Styl to możliwe. Sam wybierasz rodzaj wykończenia blatu, preferowaną kolorystykę oraz gabaryty – mały, okrągły stolik lub duży, okrągły stół bankietowy – producent daje duże pole do popisu w zakresie kompozycji tego, co potrzebujesz. To styl, który świetnie wygląda w hotelowym pokoju, nowoczesnej restauracji czy przytulnej kawiarni.

Stolik biurowy Nowy Styl – wybierz to, czego potrzebujesz

Niewielki stolik biurowy? Łącznik między krzesłami do poczekalni? Niski stół, zwiększający przestrzeń roboczą? Stolik Nowy Styl zawsze spełni swoje zadanie! Producent zadbał o to, żeby uzupełnić każdą przestrzeń. Już nie musisz zamawiać kosztownych mebli na wymiar. Zajrzyj do oferty producenta i wybierz modele dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb. Każdy z mebli Nowy Styl to gwarantowana jakość, nowoczesny design i dopracowane detale. Sprawdź sam!