Bejot VOO VOO VV 422

3 678,93 zł 2 991,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 678,93 zł 2 991,00 zł
Dostępność: 8-10 tygodni
Gwarancja: 5 lat
Koszty dostawy (przesyłka
kurierska bez wniesienia):
Ładuję...
Producent: Bejot

Bejot - tapicerka ×

Bejot - warianty konstrukcji ×

Rata już od: miesięcznie

Przykładowe zdjęcie produktu.

System Voo Voo
Voo Voo to ciekawa propozycja zestawu standardowych sof i foteli oraz systemu kanap przeznaczonych do wnętrz recepcyjnych, wypoczynkowych, holi i poczekalni. Istotną cechą systemu Voo Voo jest jego modułowość, co daje szerokie możliwości tworzenia różnych zestawów według indywidualnego pomysłu. Proste geometryczne kształty, modna kolorystyka tkanin obiciowych, detale ze stali nierdzewnej polerowanej oraz dodatkowe wyposażenie w postaci stolików powodują, że designerski zestaw Voo Voo świetnie komponuje się z surowością i elegancją nowoczesnych wnętrz biurowych i publicznych.
Kanapa VV 422
Siedzisko i oparcie
Tapicerowane tkanina lub skórą. Wykonane na bazie konstrukcji nośnej wykonanej z drewna i płyt wiórowych obitych pianką.

Możliwość wykonania ściegów ozdobnych (w cenie produktu) w fotelach tapicerowanych skórą lub tkaniną z kolekcji: Keimo, Valencia, Silvertex. Ścieg dostępny w 6 kolorach nici:
biały, szary, beżowy, pomarańczowy, czerwony, zielony

Konstrukcja
Płaskownik wykonany ze stali chromowanej (standard) lub ze stali zwykłej malowanej proszkowo (opcja), ze stopkami z podkładką filcową.
Produkty, które mogą Cię zainteresować!